הזמנת מטח

הזמנת מט"ח: ככה עושים את זה ב – 2023!

להגיע לצ'יינג, להמתין בתור, להחליף סכום מכובד במט"ח פלוס עמלות ההמרה ולהסתובב עם כולו עד לטיסה. לא חבל על הטרחה? הזמנת מט"ח אונליין תאפשר לכם לעשות את כל זה בקלות מכל מכשיר ובשלוש דקות בלבד. והכסף עצמו? הוא כבר יחכה לכם בנתב"ג לפני הטיסה. 

הזמנת מטח לנתב"ג: פשוט להזמין אונליין ולקבל לפני הטיסה!

כל הדרכים לחו"ל עוברות דרך הזמנת מט"ח. עד לאחרונה האפשרויות הבולטות היו דרך הצ'יינג' שבו העדיפות היא בהחלפת כסף מזומן כדי לחסוך את עמלת הסליקה הגבוהה, הבנק שנחשב לבעל העמלה הגבוהה ביותר או דואר ישראל הזול יותר, אך שלא ממיר את כל המטבעות.

מה משותף לכולם? ובכן, הזמנת המט"ח באופן פיזי, שניתן לחסוך כיום לחלוטין הודות לאפשרות ההזמנה אונליין מרחוק ומכל מכשיר, ללא צורך בהמתנה בתור, התרוצצות בין כמה צ'יינג'ים לשם השוואתם או בעייתיות במעמד קבלת הכספים עקב מחסור במטבע הרצוי ו/או עמלות בלתי צפויות שלא נערכתם אליהן מראש.

הזמנת מט"ח אונליין מתרחשת לפני הטיסה באמצעות כל כרטיס אשראי ומאפשרת לכם לאסוף את הכסף בטרמינל 1 או 3 מעמדת בנק הפועלים, 24 שעות ביממה (כולל שירותי תמיכה טלפוניים במידת הצורך) וללא עמלות המרה נוספות.

חשוב שתדעו: גם אם אתם טסים בדקה ה-90 תוכלו להזמין מט"ח מהיום להיום אונליין. אבל במקרה כזה, עליכם לשים לב היטב לשעת ההזמנה שקיבלתם, משום שרק החל מאותה השעה תוכלו להגיע לדלפק ולאסוף את המט"ח והדבר צריך להתאים לזמני ההגעה והטיסה שלכם בכל מקרה.

איך זה מתבצע?

שלושה שלבים קצרצרים וההזמנה מאחוריכם:

  1. לחצו כאן כדי להיכנס לעמוד להזמנת מט"ח.
  2. מלאו את כל הפרטים: שם מלא, מספר ת.ז (בהתאם לנתונים שבדרכון), סוג המטבע או מדינת הנסיעה, הסכום הרצוי ויתר פרטי ההתקשרות עמכם.
  3. הזינו את פרטי האשראי כולל קוד האימות ומספר התשלומים.

וזהו זה! אישור ההזמנה יישלח אליכם במייל יחד עם השעה שממנה ניתן לאסוף את הכסף. כל שעליכם לעשות הוא לעבור בעמדת האיסוף בנתב"ג טרם הטיסה ובמסגרת הזמנים המתוכננת ולאסוף את הכסף שלכם.

במעמד האיסוף יש להציג דרכון ישראלי בתוקף ושמתאים לכל פרטי ההזמנה שהכנסתם לקישור. בעמדה תוכלו גם לבחור את הרכב השטרות שרצוי לכם.

הזמנת מט"ח בקלות מכל מקום – ככה טסים היום לחו"ל

בעידן שכולו אונליין, אין עוד סיבה לגשת פיזית למגוון גדול של נותני שירותי מט"ח, לבזבז זמן ועמלות שנוגסות בסכום הנסיעה, לבדוק, להשוות ולברר. תוכלו להזמין כל מטבע רצוי בקלות ובמהירות במספר לחיצות בלבד ולהגיע לעמדת האיסוף בנתב"ג לפני הטיסה שמחכה לכם 24/7 ללא תלות ביעד או הסכום הרצוי.

אז מה עכשיו? כל שנותר לכם כעת הוא להחליט על הסכום הרלוונטי, להזין את כל הפרטים, לקבל את אישור ההזמנה ולהמתין רגל על רגל לטיסה שלכם ללא שום תיאום נוסף.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם:

השאירו פניה באתר

השאירו פרטים ואנו נשוב אליכם עם כל המידע

צרו איתנו קשר

חסר לכם מידע? אנחנו נשמח לעזור

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו ניצור איתכם קשר עם כל המידע על משרות הרלוונטיות עבורכם

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

תוכן מקצועי שיסקרן אתכם

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.