5/5

עבודה בארה"ב

הצטרפו לעבודה בארה"ב בהרשמה מהירה וידידותית עם flyjob

מגוון משרות בתחומי המכירות, האבטחה, התיירות ועוד

ליווי בכל הפרוצדורות מהגשת קו"ח ועד ההמראה

מעוניינים לשפר את האנגלית שלכם? זו הדרך האידאלית!

משכורות גבוהות, אווירה ותנאים נהדרים לצעירים

עבודה בארה"ב
ארצות הברית של אמריקה. היעד מספר אחת של ישראלים רבים ובעצם כל תושבי העולם, ולא רק בהקשר של עבודה. ארצות הברית היא המעצמה הגדולה בעולם, והיא נחשבת כבר שנים רבות למרכז התרבותי והכלכלי החשוב והיוקרתי ביותר. כולם רוצים להגיע לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולשפר את חייהם בכל ההיבטים וכולם רודפים אחר הגרין קארד הנחשק. שוק העבודות בארצות הברית הוא תוסס, מגוון ועשיר במיוחד, בעיקר בגלל הביקוש האינסופי וההילה המיוחדת האופפת אותו. בעקבות זאת – השוק רווי בדיסאינפורמציה, שמועות לא מבוססות וחוסר בהירות מוחלט. צעירים ישראלים רבים מוצאים עצמם אובדי עצות ומבולבלים נוכח הערפול הרב בנושא, והגיע הזמן לעשות כאן קצת סדר. מתחילים.

מתעניינים בעבודה בארה"ב?

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו ניצור איתכם קשר עם כל המידע על משרות הרלוונטיות עבורכם

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

איזה סוג עבודות בארה"ב זמינות לישראלים?

כאמור, אפשרויות התעסוקה הנוצצות בארה"ב הן רבות ומגוונות, וניתן למצוא עבודה עבור כל אחד. ארה"ב מאגדת בתוכה 50 מדינות וכל אחת מאופיינת בתרבות מעט שונה מחברתה, ועל כן האפשרויות הן בלתי מוגבלות. הבאנו לכם חמישה עבודות שנחשבות לעיקריות והמבוקשות ביותר בקרב צעירים ישראלים שמעוניינים לעבוד בארה"ב, לעיונכם.

עבודה בעגלות

תחום העגלות המוכר והאהוב מכה גלים בארה"ב כבר שנים רבות. מדובר באופציה מועדפת וזמינה במיוחד עבור רבים ונחשבת למבוקשת עקב השכר הגבוה שניתן להרוויח בעגלות. ההיצע עצום: מאות חברות השמה בעשרות מדינות בארה"ב ואלפי דוכנים הפרוסים על מאות קניונים בערים הגדולות בארה"ב: ניו יורק, פלורידה, קליפורניה, הוואי, טקסס והרשימה רק חלקית. אינכם צריכים להיות אנשי מכירות כדי לעבוד בעגלות בארה"ב, ניתן לקבל הכשרה בסיסית ומתקדמת כאשר אתם נכנסים לעבודה, והעבודה בעגלות נחשבת למומלצת ופופולרית במיוחד. כל כך פופולרית שכתבנו עליה מאמר שלם בלינק הבא.

עבודה בארה"ב במכירות, לא עגלות

תחום פופולרי נוסף בארה"ב הוא המכירות שלא נמצאות תחת תחום העגלות. ענף המכירות הוא עצום ורבגוני: החל ממכירות מדלת לדלת בשכונות אמידות, מכירות ציורי שמן, מכירות בחנויות ושיווק והפצה של מוצרים, ביטוחים וכו'. העבודה הזו גם כן מתאימה לחדשים בתחום ולכל מי שרעב להצלחה, בעל מוטיבציה גבוהה ומגיע עם התמדה וכוח רצון.

עבודה בארה"ב לאקדמאים

סטודנטים המעוניינים לעבוד וללמוד בארה"ב יכולים לעשות זאת באמצעות ויזת סטודנט, וההיצע עצום: החל מהייטק, משרדי עו"ד, רופאים, תחום ראיית החשבון ועוד. למעשה, ניתן להציע את מועמדותכם לכל משרה שתחשקו בה – חלק מהמשרות דורשות ניסיון וחלקן לא, ובפרט שתהיו אקדמאיים או בעלי תארים במוסדות להשכלה גבוהה. תחום העבודה לאקדמאים בארה"ב הוא רותח ותוסס במיוחד והמשרות החמות ביותר המוצעות לאקדמאים הם אנשי הייטק, מעצבים, מתכנתים ומהנדסי חומרה. תוכלו להרוויח הרבה כסף במשרות הללו ובמקביל, כאמור, לטייל ולתייר במדינה הנחשקת ביותר בעולם.

עבודה בארה"ב בהובלות

אם אין לכם סבלנות או כישרון כדי למכור מוצרים לאנשים או שאתם רחוקים מלהיות בעלי תארים אקדמאים, תוכלו לחפש את מזלכם בתחום ההובלות. כל מה שדרוש מכם הוא כוח וסיבולת פיזיים ויכולת להתמיד בעבודה אינטנסיבית ומתישה – אך השכר הוא מתגמל בהתאם. העבודה בהובלות אינה זקוקה להסברים: העברת תכולות של בתים, משרדים ועוד והשכר לרוב גבוה. בנוסף במקרים רבים אתם תקבלו טיפים שיגדילו אף יותר את השכר שלכם.

עבודה באבטחה בארה"ב

בארצות הברית, השם השני של ישראל הוא ביטחון. ישראל ידועה כמדינה מיליטריסטית שעניין הביטחון תופס נתח מרכזי בתרבות שלה. ככאלו, יוצאי צבא ובמיוחד יחידות מובחרות בצה"ל מבוקשים מאוד בשוק האבטחה האמריקאי ומתוגמלים בהתאם. עבודות האבטחה יכולים להיות של מפעלים, נמלי תעופה, פסטיבלים, ספינות נופש ואפילו אישים. ניתן גם לעבור הכשרה אזרחית נוספת על פני הידע הצבאי והשכר באבטחה הוא גבוה.

עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה

למרות היותה מדינת מהגרים, ארצות הברית "סובלת" מזה שנים רבות מביקוש עצום וגלובאלי להגר לשטחה למטרות כמו עבודה ומגורים, הסתננויות בלתי חוקיות ושהות בלתי חוקית לאחר סיום תוקף האשרה. ניתן לומר כי ארצות הברית מתמודדת יותר מכל מדינה אחרת בעולם עם גלי הגירה עצומים, ונסיונות בלתי פוסקים להגר לשטחה, בכל דרך ובכל מחיר. ככלי להתמודדות עם המצב, החלה ארצות הברית לחוקק חוקי הגירה נוקשים מאוד ובלתי סלחנים, הגדילה את משמר הגבולות, פתחה סוכנויות אכיפה פדרליות והקצתה לכך משאבים רבים מהמשרד לביטחון המולדת, כחלק ממאבק בלתי פושרה  בהגירה הבלתי חוקית. במילים אחרות, ממש לא כדאי לכם לעצבן את דוד סאם ולעבוד בארה"ב ללא האישורים המתאימים. העונשים הם מידיים ובלתי ניתנים למשא ומתן: גירוש, חותמת שחורה ואיסור כניסה לארה"ב לשנים רבות עד צמיתות. כאן המקום לציין שבעלים של דרכון שתהיה עליו חותמת שחורה של ארה"ב יתקשה להיכנס גם למדינות רבות נוספות. אז איך עושים זאת באופן חוקי? באמצעות שתי דרכים: ויזת עבודה או דרכון אירופאי.

ויזת עבודה לארה"ב

משאת נפשם של כולם. ויזה חוקית תאפשר לכם להתגורר ולעבוד בארה"ב לזמן מוגדר. יש לציין שאין מדובר בויזת התייר המוכרת (B1/B2) שכן זו אינה מאפשרת עבודה חוקית בארה"ב. קיימים מספר סוגי ויזות עבודה לארה"ב כאשר השוני ביניהם הוא מהות הויזה, אילו עבודות הן מאפשרות, משך השהות ורמת המקצועיות. כאמור, הדרך היחידה המומלצת לעבוד בשטחי ארה"ב היא באמצעות ויזת עבודה בתוקף ואסור להקל ראש ולנקוט בגישת ה"יהיה בסדר" הישראלית. רשויות ההגירה בארה"ב לוקחות את העניין ברצינות רבה.

עבודה בארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

נתחיל מהבהרה נחוצה: למרות מה שנהוג לחשוב, דרכון אירופאי אינו מאפשר עבודה בארה"ב כמו ויזת עבודה. לכשעצמו, היתרונות שלו עצומים, בוודאי על פני דרכון ישראלי, אך עם זאת יש להוציא ויזת עבודה לארה"ב בכל מקרה, גם מי שמחזיק בדרכון אירופאי. בנוסף, דרכון אירופאי יסייע לכם רבות: משרות רבות פונות למחזיקי דרכון אירופאי שכן זה מסייע בזירוז ההליכים הבירוקרטיים. יתרון נוסף לדרכון האירופאי הוא המגוון הרחב של העבודות שהוא מקנה למחזיקים בו ותנאי העבודה המשופרים. כמו כן דרכון אירופאי הוא חלק מתכנית VMP – המעניקה פטור מויזה לצרכי תיירות ועסקים לתקופה של שלושה חודשים. כאמור, עבודה בארה"ב אכן תצריך אשרת עבודה מתאימה.

למי מתאימה העבודה בארה"ב?

העבודה בארה"ב מתאימה לסוג מאוד ספציפי של אנשים: כל מי שרוצה להצליח, ובענק! לא לחינם הדוד סאם נחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. בירת הקפיטליזם מאפשרת לכולם, ללא הבדל בגיל, מין או מגזר, להצליח בגדול אם רק ירצה מספיק ויעבוד קשה מספיק. העבודות בארה"ב מתאימות בעיקר לאנשים בעלי אוריינטציה מכירתית (מאפיין מאוד את הישראלים, החוצפה הישראלית מעניקה לנו יתרון משמעותי), מי שלא מפחד מעבודת כפיים, מי שיודע שההצלחה תלויה אך ורק בו ובעצם לכל אחד שמבקש לעצמו חיים טובים ונוחים יותר. כמו כן העבוד מתאימה למי שרוצה לשלב את העבודה עם טיול בבירת האופנה, התרבות, הספורט והכלכלה העולמית.

כמה אפשר להרוויח בעבודה בארה"ב?

שאלת השאלות. האינטרנט מלא בשמועות, חצאי אמיתות ותשובות מנופחות או מוגזמות. כאן נציג לכם את המשכורות המשוערות ללא הגזמות. המשכורות משתנות, כמובן, לפי גורמים רבים כמו ותק, ניסיון וכישרון. אז ככה. עבודה בעגלות – העבודה הרווחית ביותר לצעירים ישראלים – תעניק לכם בין 1500$ ל-10000$ דולר בחודש. כפי שאתם רואים, הפער בין המשכורות הוא עצום, כאשר המשתנה המשמעותי ביותר הוא בפשטות כמה הצלחתם למכור. העמלות על כל מכירה נעות בין 25$ ל-30$, חברות מסוימות אף ישלמו לכם שכר בסיס. כמו כן קיימים משתנים נוספים כמ בונוסים, מענקים, השתתפויות במגורים או בכרטיסי טיסה ועוד. מכירות מדלת לדלת כמו ציורי שמן תעניק לכם כ-3000$ לחודש וצפונה – גם כאן, הכל תלוי בכמויות שמכרתם. שכר העבודה באבטחה הוא כ-1000$ בחודש והובלות בין 8$ ל-10% לשעת עבודה (פלוס טיפים). כל המשכורות משולמות אחת לחודש או אחת לשבוע.

מהם היתרונות והחסרונות של העבודה בארה"ב?

לעבודה בארה"ב יתרונות רבים לצד חסרונות שיש לקחת בחשבון. ערכנו עבורכם מספר יתרונות וחסרונות כדי שתוכלו לערוך השוואה ולהבין האם עבודה בארה"ב תתאים לכם.

יתרונות העבודה בארה"ב

הגודל

בארה"ב הכל ענק ומוגזם. הבניינים, האוכל, החנויות ועוד. תרבות הצריכה בארה"ב היא עצומה וכולם רק רוצים לרכוש. הקניונים מפוצצים בלקוחות משלמים והעבודה בעגלות מאוד מתגמלת בארה"ב. כמו כן, עניין המיקוח בארה"ב נחשב לספורט מהנה וכולם – הלקוחות והמוכרים – נהנים מכך.

היוקרה והביקוש

כפי שכבר הבנתם, כולם רוצים לחיות ולעבוד בארה"ב. מעצמת העל מושכת אליה אינספור מהגרי עבודה ולא לחינם: ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, מרכז התרבות וחלומם של כל האנשים שרוצים להצליח. דמיינו את זה: אתם הולכים ברחבי ניו יורק, קליפורניה, מיאמי או פלורידה, סופגים את התרבות האמריקאית הנוצצת ובפשטות, חיים את החלום האמריקאי.

הקהילות היהודיות

הקהילה היהודית הגדולה בעולם אחרי, כמובן, ישראל. קליפורניה למשל מלאה בישראלים. למעשה, מדובר בשכונות שלמות המנהלות חיי קהילה תוססים, בתי ספר, בתי כנסיות, מכולות וכו'. באיזורים מסוימים בניו יורק, ניו ג'רזי וקליפורניה אתם תרגישו כאילו אתם הולכים ברחובות תל-אביב: שלטי חנויות בעברית, העוברים והשבים נראים ישראלים ומדברים בעברית והדבר מקל מאוד על ישראלים שרוצים לעבוד בארה"ב.

חסרונות העבודה בארה"ב

המרחק

ארה"ב נמצאת בצד השני של העולם עבור הישראלים ומדובר בחיסרון משמעותי. המרחק מגלם בתוכו טיסות ארוכות ויקרות, איבוד ימי עבודה רבים בביקורים והפרשי שעות משמעותיים המקשים על שמירת קשר עם המשפחה. יש לקחת זאת בחשבון.

הקושי להנפיק אישור עבודה

הוצאת אישורי עבודה לארה"ב, היא לא מעשה קל למעשה. הקונסוליה האמריקאית עלולה להערים עליכם קשיים בדרככם אל האישור הנכסף, הבירוקרטיה הרבה והבלבול סביב ויזות העבודה עלולים להרתיע ישראלים רבים ואף להניא אותם מהמעשה.

השוק רווי בנוכלים

עקב הביקוש הרב להגר לצרכי עבודה בארה"ב, שוק העבודות לישראלים פרוץ ורווי בנוכלים וחברות שיציעו לכם עבודה חלומית, ללא ויזה או דרכון ובשכר גבוה. לא פעם מדובר בנוכלים המנסים לגבור קופון על צעירים ישראלים תמימים והדבר מהווה חיסרון.

היכן גרים כשעובדים בארה"ב?

פתרונות הדיור בארה"ב לעובדים ישראלים הם מגוונים ורבים. ניתן, למשל, לשכור הוסטלים – דירות חדרים קטנות לזמנים קצרים – יחד עם עוד ישראלים. מדובר באופציה נוחה עבור ישראלים המעוניינים לעבוד לתקופת זמן קצרה. אופציה נוספת העומדת לרשותכם היא מגורים מסובסדים על חשבון החברה המעסיקה אתכם – מעסיקים רבים מסבסדים מגורים, לרוב באזורים הצמודים מקום העבודה, על חשבונם כאשר אתם תיאלצו להשתתף בהוצאות על חשבון המשכורת החודשית. מעסיקים מסוימים אף יפנקו אתכם בקומפלס דירות מאובזר ויוקרתי הכולל בריכה, חדר כושר, רכב צמוד ועוד. המגורים המשותפים מהנים מאוד: אתם מתגוררים יחד עם עוד ישראלים, עורכים ארוחות שישי יחד, יוצאים לבלות ולטייל ורוקמים קשרי חברות עמוקים שיישארו גם בארץ.

מי משלם את הטיסות לארה"ב?

כאשר מגיעים להיבטים הפרקטיים בתהליך מציאת עבודה בארה"ב, גורם חשוב שיש להתחשב בו הוא הטיסה: טיסות לארה"ב הן ארוכות ועל כן יקרות מאוד ויכולות להגיע לאלפי שקלים. חברות תעסוקה מסוימות יבטיחו לממן לכם את כרטיס הטיסה על חשבונן – לעתים במתווה כזה שתבטיחו להחזיר להם את עלויות הטיסה מהמשכורת החודשית ולעתים ללא החזרה. חברות אחרות עשויות להציע לכם להשתתף איתכם בעלויות הטיסה ואילו הן יסייעו לכם בהנפקת ויזת עבודה, ויש חברות שיגדירו מראש שעלויות הטיסה הן על חשבונכם בלבד. בכל מקרה יש לעיין היטב בחוזה העבודה על כל סעיפיו ולא למהר לחתום לפני שאתם מבינים באופן מלא וברור את החוזה על בוריו.

על מה חשוב להקפיד כשמחפשים עבודה בארה"ב? טיפים חשובים!

אז אתם מחפשים עבודה בארה"ב ואתם כבר יודעים, פחות או יותר, ממה כדאי להיזהר ולהתרחק, עלויות טיסה ושיטות מגורים. בנוסף לכל אלו ערכנו עבורכם מספר המלצות חשובות, לגזור ולשמור

המלצה #1: היו רציניים!

אנחנו לגמרי מבינים את ההתלהבות הראשונית האופפת אתכם בהגיעכם לארצות הברית שכל כך השתוקקתם להגיע אליה. כעת עליכם לזכור שלא הגעתם לנופש אלא לעבודה: לקחו את עניין ההכשרה ברצינות מלאה, זכרו שהמשכורת שלכם תלויה במידה רבה בהספק ופריון העבודה שלכם. אל תתפתו להפסיק את העבודה באמצע, לטייל בקניון או לאבד את עצמכם בכל השפע שיש לארה"ב להציע – עבדו!

המלצה #2: דברו עם העובדים

לפני שאתם חותמים על חוזה עם מעסיק, וודאו כי ערכתם בירורים עם עובדים נוספים העובדים בחברה. אפילו ביקשו זאת מהמעסיק – תמיד טוב לשמוע פרטים נוספים מצד שלישי אודות העבודה בפועל.

המלצה #3: בצעו סקר שוק

כאשר אתם כבר עוסקים בחיפוש בפועל, מוטב יהיה אם תבררו עם עוד כמה חברות באותו איזור שבו חיפשתם, וזאת בכדי לדעת, פחות או יותר, מה נהוג להציע ומי מציע הצעה נדיבה יותר. טיסות על חשבון החברה, סבסוד מגורים, זמן ועלות ההכשרה וכו' – כל אלו הם גורמים בעלי השפעה משמעותית ועליכם לקחת זאת בחשבון.

המלצה #4: התאזרו בסבלנות

זכרו שעבודה בארה"ב היא משהו שעתיד לשנות לכם את החיים. דברים טובים לעולם לא יבואו מהר ובקלות, היו סבלניים, אל תמהרו לקפוץ על כל עבודה, שקלו היטב את כל האופציות העומדות לרשותכם וזכרו: אתם עוד צעירים, כל החיים שלכם לפניכם ואתם יכולים להרשות לעצמכם להתעכב עם זה כמה חודשים, כדאי שתגיעו מוכנים ואל תתנהגו בפזיזות.

מהן הדרכים הנפוצות למציאת עבודה בארה"ב?

מציאת עבודה בארה"ב יכולה להיעשות בשתי דרכים כאשר ישנה דרך אחת שהיא נחשבת למומלצת, יעילה ובטוחה יותר. אחת הדרכים היא לעשות זאת באופן עצמאי: לחפש מעסיקים, לפנות לשגרירות ארה"ב בישראל על מנת להנפיק ויזת עבודה וכו'. הדרך הזו נחשבת למסורבלת ואורכת זמן רב ובנוסף, פחות בטוחה: אתם עלולים ליפול על נוכלים או מעסיקים לא אמינים. הדרך המומלצת היא כמובן לפנות לחברות השמה ייעודיות שתפקידן הוא לחפש עבורכם מעסיקים, למצוא לכם עבודה המתאימה בדיוק לכם, לסייע לכם בארגוני אישורי העבודה, שליחת הבקשות והמסמכים ותסייע לכם בארגון הטיסה. חברות ההשמה אף ילוו אתכם לאורך כל הדרך, לעתים עד לעבודה השוטפת.

זה הכל. עכשיו אתם בקיאים קצת יותר בכל מה שקשור למציאת עבודה בארה"ב, אתם יודעים להיזהר מנוכלים, מכירים את פערי השכר בעבודות השונות ומבינים, פחות או יותר, מה עליכם לעשות. כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא לפנות אלינו – חברת פלייג'וב. פלייג'וב היא חברת השמה לעובדים ישראלים המעוניינים לעבוד בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט. עם ניסיון רב שנים, קשרים הדוקים עם מעסיקים בחו"ל ובארה"ב ואמינות ללא פשרות – אנו נלווה אתכם כל הדרך במציאת עבודה שתתאים לכם במיוחד. לפרטים נוספים, ייעוץ ראשוני ללא עלות ושאלות נוספות, אנא מלאו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם. טיסה נעימה!השאירו פרטים
ונחזור בהקדם

תוכן מקצועי שיסקרן אתכם

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.