5/5

עבודה בדובאי

הצטרפו לעבודה בדובאי בהרשמה מהירה וידידותית עם flyjob

מגוון משרות רחב לישראלים

ליווי בכל הפרוצדורות מהגשת קו"ח ועד ההמראה

הדרך האידיאלית להרוויח כסף ולטייל

הזדמנויות עסקיות מבוקשות ונוצצות

עבודה בארה"ב
הסכם השלום האחרון עם איחוד האמירויות פתח בפני הישראלים אפשרויות תעסוקה רבות ונוצצות בדובאי. אילו עבודות מוצעות לנו? כמה אפשר להרוויח ומה כדאי לכם מאוד לדעת לפני שאתם עולים למטוס? דובאי 2021, מתחילים.

מתעניינים בעבודה בדובאי?

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו ניצור איתכם קשר עם כל המידע על משרות הרלוונטיות עבורכם

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

עבודה בדובאי לישראלים


באוגוסט 2020 נחתם הסכם כינון יחסים דיפלומטיים היסטורי בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות כחלק ממספר הסכמים שנעשו בין ישראל לבין מדינות ערב – הסכמי אברהם. המדינות החתומות על ההסכמים מצהירות כי יכוננו יחסים דיפלומטיים מלאים, יפתחו שגרירויות ויאפשרו הסכמי סחר הדדיים, ביקורים, תיירות, רכישות ועוד. מדובר, למעשה, בבשורה משמחת מאוד עבור אזרחי שתי המדינות – ההסכמים שמים סוף לעוינות ומחילים יחסי שלום וידידות מבורכים. מעבר לכך, מדובר כמובן באפשרויות תעסוקה ייחודיות ויוצאות דופן עבורנו הישראלים: כעת נוכל לטוס, לעבוד ולגור באיחוד האמירויות ובעיקר בדובאי – ומדובר בלא פחות מחלום. מדינה נוצצת, יוקרתית ועשירה בעלת משאבי טבע עצומים ועושר נוטף מכל פינה. מדובר בשפע עצום של אפשרויות תעסוקה מגוונות וצעירים ישראלים רבים עטים על ההזדמנויות כמוצאי שלל רב.

רוצים לעבוד בדובאי? כדאי מאוד שתכירו קצת את המדינה

אז לפני שאתם נפרדים לשלום מהחברים והמשפחה, משננים מילות ברכה בערבית וסוגרים טיסה – כדאי שתערכו היכרות עם איחוד האמירויות הערביות. ראשית, המדינה מורכבת משבע אמירויות כשדובאי ואבו דאבי הן העיקריות (אבו דאבי היא האמירות בעלת השטח הגדול ביותר ובה נמצאת עיר הבירה של איחוד האמירויות – אבו דאבי) ודובאי היא האמירות בעלת האוכלוסייה הגדולה ביותר ובשטחה נמצאים מרכזים כלכליים ועסקיים רבים. עסקי הנדל"ן בדובאי נחשבים ליוקרתיים והמרשימים ביותר בעולם, כולל איים מלאכותיים והבניין הגבוה ביותר בעולם, הבורג' ח'ליפה. תושבי דובאי, כמו בכל איחוד האמירויות, הם אמירתיים ערביים ועובדים זרים. למעשה, רק כ-12% מתושבי איחוד האמירויות הם אזרחי המדינה בעוד ששאר 88% מהתושבים הם עובדים זרים ומהגרים שמחזיקים בפועל את המשק ומתפעלים את מרבית השירותים הלוגיסטיים של המדינה. העובדים הזרים מגיעים ממדינות רבות, בעיקר פקיסטן והודו. ככלל, נדיר מאוד שתפגשו אמירתיים אמיתיים ברחבי דובאי – רובם חיים חיי פאר באחוזות הענק שלהם וממעטים לצאת לרחובות. השפה הרשמית היא ערבית והדת השלטת היא אסלאם שיעי.

האם ישראלים יכולים לעבוד בדובאי?


כאמור, לאור הסכם השלום וכינון היחסים הדיפלומטיים שנחתם בין ישראל לאיחוד האמירויות, ניתן אור ירוק לישראלים לבקר במדינה ולא מן הנמנע שגם לעבוד בה. למעשה, דובאי מקדמת בברכה אזרחים עובדים זרים שמבקשים לעבוד בשטחה – עובדים זרים הם אלו שמתחזקים את כלכלת המדינה ועובדים בענפי הבנייה, התיירות, התקשורת, הקמעונאות, ההובלות ועוד. בעקבות הסכמי השלום האחרונים הצעירים הישראלים יכולים להצטרף לחגיגה ולהנות מהזדמנויות עסקיות נוצצות ומבוקשות באחת המדינות העשירות בעולם. ובאשר לעניין החוקיות – אין לכם מה לדאוג. ויזת עבודה בדובאי היא עניין מהיר וקל יחסית לשאר מדינות העולם ולא מן הנמנע שתוכלו להנפיק ויזה כזו בקלות. כאן המקום לציין שעניין ההגירה בכלל ושמירה על החוק בפרט נתפסים ברצינות רבה בעיני האמירתיים וכדאי לכם מאוד לא לעגל פינות בדרככם אל הויזה. למעשה, כמעט שלא תצליחו למצוא עבודה בדובאי ללא ויזה בתוקף, מעסיקים רבים יסרבו להתעסק עם שלטונות ההגירה עבורכם.

מה נדרש כדי לעבוד באופן חוקי?


כאמור, אי אפשר ובלתי מסתבר לחלוטין להיכנס לדובאי ולהתחיל לעבוד ללא שהסדרתם את מעמדכם החוקי אצל שלטונות ההגירה. החדשות הטובות הן שחברות השמה רבות כבר הכינו את הקרקע עבורכם: כל תחום העבודה בדובאי על ידי צעירים ישראלים מנוהל על ידי חברות השמה של ישראלים בחו"ל, חברות בעלות ניסיון, ותק ומוניטין רב שנים בכל הקשור להשמת עובדים בחו"ל מנהלים מגעים בלתי פוסקים עם השלטונות האמירתיים ועם מעסיקים מקומיים מיד לאחר חתימת הסכם השלום וכדי לעבוד בדובאי תצטרכו לעבור דרך אותן חברות. אז אם אתם מחפשים לעבוד באופן חוקי בדובאי, כל שעליכם לעשות הוא להתחיל את תהליך הוצאת ויזה וקבלת אישורי עבודה דרך אותן חברות השמה, לא לעגל פינות ולא לנסות להתחכם – ואתם בדרך הנכונה. חברות ההשמה ידאגו עבורכם להגשת הטפסים הרלוונטיים לשלטונות ההגירה, להסדר מעמדכם החוקי במדינה ולתקשורת מול המעסיקים העתידיים שלכם.

עגלות בדובאי

את תחום העגלות אתם ודאי מכירים מהצעות עבודה אחרות בחו"ל המופנות לצעירים ישראלים, ודובאי היא ממש לא יוצאת דופן: דובאי שופעת בקניונים מפוארים וענקיים ומרכזי מסחר ועסקים רבים. תחום העגלות מתאים לדובאי כמו כפפה ליד – עשרות דוכנים נייחים הפרוסים ברחבי הקניונים הגדולים ומרכזי המסחר ומציעים מגוון מוצרים, החל ממוצרי קוסמטיקה ויופי ועד לתכשיטים, מוצרי אומנות ואפילו דברי מאכל. העבודה בפועל היא לשווק ולמכור את המוצרים באופן אקטיבי ללקוחות הקניונים או לעוברי האורח ולהרוויח עמלות מכירה.

מכירות בדובאי

עבודה נוספת שתוכלו לעבוד בה בדובאי והיא דומה מאוד לעבודה בעגלות היא מכירות: כאמור דובאי היא אמירות משגשגת ועשירה מאוד ופוטנציאל הרווח הוא עצום. תחום המכירות מגלם בתוכו, מלבד למכירות אינטנסיביות כמו עגלות, גם מכירות בסגנון אחר: ניהול או עבודה בחנויות גדולות, מכירות מדלת לדלת ומוקדים טלפוניים.

עבודות במלונאות בדובאי

דובאי היא אמירות תיירותית מאוד המקבלת עשרות מיליוני תיירים בשנה, ועל כן תחום התיירות בה מפותח ומתקדם מאוד אפילו במונחים מערביים. בתי המלון בדובאי נחשבים לגדולים והמפוארים ביותר בעולם – והזמינות והדרישות לעובדים תמיד גבוהה. תחום התיירות מגוון מאוד ומגלם בתוכו משרות רבות כמו חדרנים, פקידי קבלה, טבחים, נהגים, מנהלים ומה לא. אם תחום התיירות זורם אצלכם בדם, אתם אנשים שאוהבים לשרת ולארח ולהעניק תחושת בית – כדאי שתשקלו לעבוד במלונאות בדובאי.

מהם היתרונות ההופכים את העבודה בדובאי לכל כך מבוקשת?

עבודה לישראלים בדובאי הפכה בחודשים האחרונים לסנסציה. צעירים ישראלים רבים חולמים להגיע אל הארץ המובטחת ולא לחינם – מדובר בהזדמנות עסקית מבוקשת ונוצצת מאוד. הסיבות לכך הן, למעשה, מגוונות. ראשית, מדובר בפוטנציאל גדול מאוד להרוויח לא מעט כסף. כולם יכולים למצוא את העבודה המתאימה להם לאור הגיוון והשפע שדובאי מציעה לישראלים. אם בחרתם בתחום התיירות והמלונאות או המכירות והעגלות – הרווח הכספי שתוכלו להשיג הוא גדול מאוד. בנוסף, בשונה מישראל, בדובאי לא משלמים מיסים כלל, מה שמעניק יתרון נוסף לעבודה בדובאי לישראלים. עוד יתרון לעבודה בדובאי הוא הסמל סטטוס – מדובר במדינה עשירה ויוקרתית מאוד ומציעה חיי נוחות ואיכות ללא פשרות. מה גם שדובאי נחשבת לליברלית בהשוואה למדינות רבות במזרח התיכון. אמנם החוקים נוקשים יותר מישראל ונאכפים באופן קפדני יותר, אך ככלות הכל העניין מתגמד אל מול השפע והיוקרה שדובאי מציעה. יתרון נוסף הוא כמובן הטיול: עבודה בחו"ל ובפרט בדובאי משלבת עמה טיולים, אטרקציות וחוויות שלא תמצאו בשום מקום אחר.

לצד היתרונות, תמיד יש גם חסרונות…

כמובן, לא הכל נוצץ וגם בדובאי תמצאו דברים שאתם לא תאהבו ושעלולים לצנן את ההתלהבות שלכם, ובכל זאת בחרנו לספר לכם אותם. ראשית, מדובר במדינה חמה מאוד: איחוד האמירויות היא מדינה מדברית והאקלים המזרח תיכוני לא חף על דובאי – מזג אוויר מדברי קשה של 40 מעלות בממוצע. חיסרון נוסף שיש בדובאי הוא המחייה: כיוון שמדובר במדינה יקרה מאוד, עלות המחייה בה כמו הנדל"ן, האוכל והשירותים השונים נחשבים יקרים ועומדים בשורה אחת עם המחייה בלונדון וניו יורק. חסרונות בולטים נוספים הם מחסום השפה, בירוקרטיה בעסקי הנדל"ן והמשטרה המקומית שנחשבת נוקשה (אם כי פחות על תיירים).

שאלות נפוצות על עבודה בדובאי

כיוון שחיפוש עבודה בדובאי נחשב תחום שעדיין נמצא בחיתולים, ערפול ובלבול רב שוררים סביב התחום ועל כן באנו להפיג מעט את הבלבול ולענות על כמה שאלות נפוצות.

היכן גרים כשעובדים בדובאי?

בכל הקשור לעניין המגורים בדובאי, אפשר להיות רגועים: דובאי השיקה לאחרונה תכנית מהפכנית וייחודית המאפשרת לכל מי שרוצה לעשות רילוקיישן בעלות  מצחיקה של 287 דולרים לשנה כאשר כל שעליכם לעשות כדי להיכנס לתכנית הוא להציג דרכון בתוקף, ביטוח בריאות, הוכחה שיש לכם מעסיק על אדמת דובאי וחשבון בנק פעיל.

איך מחיר המחייה בדובאי לעומת ישראל?

כיאה למדינות המפרץ, דובאי היא העיר היקרה ביותר במזרח התיכון ונחשבת לבעלת יוקר מחייה גבוה, כאשר עלויות כמו דיור, אוכל ומיסים נחשבים לגבוהים יותר מהממוצע הישראלי.

מהו גובה שכר הדירה הממוצע?

גובה שכר הדירה משתנה, מטבע הדברים, לפי האיזור, הנוף, מספר החדרים ומשתנים נוספים, כאשר דירה ממוצעת בדובאי תעלה לכם כ-100,000 דירהם, שהם כ-90,000 שקלים לשנה של שכירות.

מהו קוד הלבוש בדובאי?

כיוון שמדובר במדינה מוסלמית מסורתית יחסית, בדובאי חשוב להתלבש באופן צנוע ולכבד את התרבות האמירתית. יש לכסות אזורים כמו ברכיים וכתפיים באופן תמידי ובפרט כאשר מבקרים במקומות המיועדים לפולחן.

מהו השכר הממוצע לעובדים ישראלים בדובאי?

לאחר שקלול משתנים כמו סוג העבודה, ותק וניסיון, השכר הממוצע לעובדים ישראלים בדובאי עומד על בין 15 ל-20 אלף שקלים בחודש ויכול בקלות לטפס צפונה.

מהו המטבע המקומי?

המטבע המקומי בדובאי הוא הדירהם (AED) כאשר דירהם אחד שווה 0.91 שקלים חדשים.

מהי העבודה המומלצת ביותר עבור ישראלים בדובאי?

התשובה לשאלה הזו תלויה במידה רבה באופי, בניסיון ובצרכים הספציפיים שלכם. מבחינת שכר, ההמלצה שלנו היא כמובן מכירות ועגלות – מדובר בעבודה ללא תקרת שכר והזדמנות ענקית להרוויח כסף רב.

האם בטוח לישראלים לעבוד בדובאי?

חד משמעית כן. דובאי נחשבת מדינה בטוחה והאמירתים אינם עוינים את ישראל כפי שנהוג לחשוב. השלטון והאזרחים האמירתים נחשבים לאדיבים, מנומסים ונעימים מאוד כלפי זרים ומערביים וכן ישראלים.

מהי הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה בדובאי?

כדי למצוא עבודה בדובאי אתם זקוקים, ובכן, למעסיק. מעסיק שיסכים לשלב אתכם בחברה או בעסק שלו תחת חוזה ארוך טווח, וכדי להגיע למעסיקים תצטרכו ליצור איתם קשר. ניתן לעשות זאת דרך היכרות עם ישראלים שכבר עובדים בדובאי, או בדרך הכי יעילה, קלה ונוחה: דרך חברות השמה לעבודה בחו"ל. חברת השמה מקצועית, אמינה וטובה תמצא עבורכם עבודה שתתאים במיוחד לכם, תטפל בויזה ובמסמכים שלכם ותסדיר את מעמדכם החוקי עם שלטונות ההגירה.

טיפים אחרונים לפני שאתם יוצאים לדרך

אז לפני שאתם אורזים מזוודה ורוכשים כרטיס טיסה לדובאי, כדאי לכם לקרוא ולהפנים כמה טיפים חשובים.

  1. כבוד: האסלאם בכלל והאמירתים בפרט רגישים לזלזול בכבודם. אם תכבדו את החוקים, האנשים והדת לא תיתקלו בבעיות מיותרות.
  2. חום: דובאי, כאמור, היא מדינה חמה מאוד וכדאי שתכינו את עצמכם. ארזו בגדים קלילים, הצטיידו בכובעים ואמצעי הגנה מפני השמש ואל תטיילו בחוץ לאורך זמן.
  3. חוק: האזינו היטב לחוקים השונים בדובאי ויישמו אותם במלואם. הימנעו מתקריות דיפלומטיות, זכרו שאתם השגרירים שלנו בעולם.
  4. חסכו: בדובאי אפשר להתפתות בקלות לבזבוזים מטורפים על מסעדות יוקרה, בילויים וקניות. זכרו שהגעתם לעבוד ולחסוך וכדאי להגביל את ההוצאות שלכם ולזכור לשם מה הגעתם.

אז אתם חולמים לעבוד בדובאי ולאחר קריאת המאמר הזה התקדמתם עוד צעד אחד אל עבר החלום הנוצץ. למדתם במה אפשר לעבוד בדובאי, כמה תקבלו בממוצע וכמה תעלה לכם המחייה. קראתם טיפים חשובים ונרגעתם כאשר התבשרתם שמדובר במדינה בטוחה ונוחה לישראלים. הצעד הבא שלכם יהיה להירשם לפלייג'וב – חברת השמה ייעודית לעבודות בחו"ל. אנו נסדיר את מעמדכם החוקי בדובאי ונמצא עבורכם עבודה שתתאים במיוחד עבורכם – במקצועיות רבה ואמינות ללא פשרות. לפרטים נוספים וייעוץ נא להשאיר פרטים בטופס המצורף ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם. טיסה נעימה!השאירו פרטים
ונחזור בהקדם

תוכן מקצועי שיסקרן אתכם

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.