5/5

עבודה בוייטנאם

הצטרפו לעבודה בוייטנאם בהרשמה מהירה וידידותית עם flyjob

מגוון משרות בתחומי המכירות, האבטחה, התיירות ועוד

ליווי בכל הפרוצדורות מהגשת קו"ח ועד ההמראה

מעוניינים לשפר את האנגלית שלכם? זו הדרך האידאלית!

משכורות גבוהות, אווירה ותנאים נהדרים לצעירים

מטוס
וייטנאם נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר בעולם, ולא בכדי. מעבר לנוף עוצר הנשימה ותנאי המחייה הזולים מאוד, וייטנאם מציעה לצעירים ישראלים שרוצים להגשים חלום עבודה במגוון רחב של אופציות תעסוקה, ובהתאם לכך להרוויח משכורות נאות המאפשרות לכם, כצעירים, לחסוך את הכסף לטובת טיול ארוך באזור, כפי שבוחרים לבצע לא מעט ישראלים שמגיעים לעבוד במקום. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם להגשים חלום ולעבוד במדינה מרתקת, יפה ובעלת פוטנציאל עצום מבחינת תעסוקה, בילוי וטיול.

מתעניינים בעבודה בוייטנאם?

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו ניצור איתכם קשר עם כל המידע על משרות הרלוונטיות עבורכם

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

מה מיוחד כל כך בווייטנאם ומדוע כדאי לעבוד דווקא שם?

למרות שבשנים האחרונות רוב הישראלים בוחרים לעבוד בארה"ב, אירופה ולאחרונה גם בדובאי, ווייטנאם היא יעד מיוחד במינו בשל האופציות הרבות לתעסוקה, אבל גם בגלל היותה מדינה מרתקת המשלבת בין תרבות עתיקה, שדות אורז, ים, אוצרות טבע וכן אנשים נפלאים ורגועים ששמחים מאוד לקבל תיירים ובוודאי עובדים זרים (וזאת בניגוד ללא מעט מדינות בעולם שהחלו לשנות את המדיניות של תעסוקה). בוייטנאם ניתן לשלב בין עבודה לבין אינספור אטרקציות ובילויים, ועל כן מדובר בחוויה בלתי נשכחת ובעלת פוטנציאל אדיר הן בעבור מי שרוצה להרוויח משכורות נאות, והן בעבור מי אשר מחפש ליצור חוויה עוצמתית, במדינה מרהיבה.


מהן המשרות הפתוחות לישראלים בווייטנאם?


כאמור, עבודה בוייטנאם בעבור ישראלים היא הגשמת חלום, לא מעט בשל שפע האפשרויות לתעסוקה. חשוב לציין כי העבודה במדינה לא מיועדת רק בעבור צעירים אחרי צבא, אלא גם לאקדמאיים ובעלי תעודה מקצועית המעוניינים לבצע רילוקיישן, וזאת כחלק מעידוד אקדמאיים ובעלי תעודה לקבל ויזת עבודה באופן מזורז.

  • עבודה בעגלות – עיר הבירה של המדינה היא הזדמנות מצוינת לישראלים שרוצים לקדם את כישורי המכירה, באמצעות עבודה בעגלות. בעיר הבירה, וגם בערים גדולות נוספות ברחבי המדינה, ישנם קניונים מפוארים שמושכים אליהם עשרות אלפי קונים מדי יום, ועל כן יש אפשרות להשתלב בעבודה בעגלות של מוצרי ים המלח כמו גם מוצרים של המקומיים בתחום הקוסמטיקה והבריאות.
  • עבודה בחקלאות – בדומה לעבודה באוסטרליה, ישראלים רבים בוחרים לעבוד בתחום החקלאות, ואם להיות ספציפיים, בשדות האורז. מדובר באחד ממשאבי הטבע המרשימים ביותר של ווייטנאם אבל גם מקור כלכלי חשוב ביותר, ועל כן אתם כישראלים יכולים להשתלב במערך החקלאות המפותח של המדינה. צריך לקחת בחשבון כי מדובר בעבודה מאומצת וקשה מאוד, אולם היא מאוד מתגמלת בשל היכולת להתחבר עם המקומיים הידועים מאוד בהכנסת האורחים, ובעדינות הנפש כלפי תיירים, ובוודאי כלפי עובדים זרים.
  • עבודה בהוסטל – וייטנאם נחשבת ליעד מבוקש מבחינה תיירותית, ועל כן אחת העבודות המבוקשות ביותר היא עבודה בהוסטל או מלון. חלק מהמלונות הם אטרקציה בפני עצמם, מאחר שמדובר במלונות הצפים על המים. מדובר בעבודה שבה ניתן להרוויח לא מעט כסף אבל גם לנצל את השהות לטובת מגורים וארוחות ללא עלות.

מהי הדרך הטובה ביותר למציאת עבודה בווייטנאם?

יש שתי אופציות מרכזיות למציאת עבודה במדינה: קבוצות ברשתות החברתיות של ישראלים שעובדים ומציעים משרות, והאופציה השנייה היא דרך חברת השמה המתמחה בתחום של עבודה בוייטנאם. העדיפו לבצע את התהליך דרך חברת השמה, הן בשל הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים לכל אורך הדרך והן בשל איתור של משרות פוטנציאליות שמתאימות לכם ולכישורים שלכם. חברה מקצועית המתמחה בתחום הזה תדע להעניק לכם מעטפת מלאה, החל משלב איתור המשרה ועד לתיאום הטיסה וההגעה למדינה. למרות שמדובר בהליך שדורש מכם השקעה כספית, השקט הנפשי אותו תקבלו יהיה שווה את זה, כפי שיעידו לא מעט ישראלים שעובדים במדינה.

מהו טווח השכר הממוצע עבור עבודה בווייטנאם?

השכר הממוצע בוייטנאם משתנה בהתאם לניסיון ולהכשרה, ויכול להתחיל ב-1,000 שקלים ולהגיע עד לכ-10,000 שקלים, ואפילו יותר בהתאם לנתונים האישיים. ישראלים שמצליחים להתמקצע בתחומים כמו מכירות יכולים להרוויח פי שניים ואפילו שלושה. בעבור אקדמאיים שבוחרים לבצע רילוקיישן למדינה, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן להרוויח לא מעט כסף, ולעיתים כפול מאשר כאן בישראל. עבודה בוייטנאם היא הזדמנות מעולה לקדם את הקריירה ולהתפתח בתחום, אולם חשוב לציין כי הדבר תלוי בהכשרה כמו גם בניסיון, כמו בכל תחום.

איזו ויזה צריך כדי לקבל עבודה חוקית בוייטנאם?

כדי לעבוד בצורה חוקית במדינה, יש להוציא ויזת עבודה. את הוויזה ניתן להוציא באינטרנט ללא צורך בהגעה לשגרירות, בהליך מהיר המתבצע באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום. נוסף לכך, דרך חברת השמה כאן בישראל ניתן לקצר את התהליך בעזרתם אנשי מקצוע המתמחים בתחום שמטפלים בנושא הבירוקרטי בעבורכם, כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת ההשתלבות במקום העבודה החדש. יש אפשרות להוציא ויזת תיירים או ויזה ללימודים בהליך זהה, אבל הוויזות הללו לא מאפשרות לעבוד באופן חוקי ולכן מומלץ להימנע מכך אם בכוונתכם לעבוד.

מהם השלבים להגשת בקשה לוויזה?

בשלב הראשון צריך למלא את הטופס המקוון עם הפרטים האישיים שלכם וכן לציין כי מדובר בוויזת עבודה. שימו לב כי ויזה תיירים או ויזה ללימודים אינה מאפשרת לכם לעבוד באופן חוקי, ועל כן חשוב לעבור היטב על הטופס לפני שאתם מגישים אותו. לרוב, ויזת עבודה אפשר לקבל בפרק זמן של עד חמישה ימים, אולם הדבר תלוי בעומס שמוטל על הרשויות המאשרות את כניסת התיירים והעובדים באופן פרטני. את הוויזה מקבלים רק כאשר אתם מגיעים למדינה, ועל כן הקפידו בעת ההגעה לשדה התעופה לגשת לעמדה בשם Visa On Arrival, לטובת מכתב האישור. שימו לב כי כדי לקבל את המכתב אתם מחויבים להגיע עם שתי תמונות פספורט בגודל סטנדרטי, עותק של האישור אותו קיבלתם במייל כאשר הוא מודפס (מאחר שהרשויות אינן מקבלות עותק מצולם במכשיר הנייד) וכן 50 דולר בעבור כניסה למשך שלושה חודשים למדינה, כחלק מתשלום המס הנדרש עוד בשדה התעופה.

טיפים חשובים

  • אל תעגלו פינות -עבודה באופן לא חוקי במדינה בתור תיירים עלולה להוביל אתכם למצב משפטי מורכב ביותר, וזאת בשל העובדה כי הרשויות במדינה אינן רואות בעין יפה זרים שמנסים לעבוד ללא ויזה מתאימה. הסנקציות עלולות להגיע עד לכדי מאסר, ועל כן אל תעגלו פינות והגיעו לעבודה במדינה רק כאשר אתם מצוידים בוויזה המתאימה.
  • התארגנות מראש – כאשר נוסעים לעבוד בחו"ל, אין מקום לספונטניות. חשוב מאוד להגיע מאורגנים מבחינת המסמכים שלכם, כולל ביטוח נסיעות וכן העתקים של כלל המסמכים הנוגעים לעבודה ולזהות המעסיק.  
  • קבלת המלצות – הצטרפו עוד לפני הטיסה לקבוצות ברשתות החברתיות שדרכן תוכלו לקבל סיוע מצד ישראלים שגרים במדינה, ויכולים להיות לכם בית חם בעת השהות במדינה.

סיכום

עבודה בווייטנאם היא הזדמנות מדהימה בעבורכם ליצור חוויה בלתי נשכחת, לצד מגורים ובילויים במדינה עוצרת נשימה. אם גם אתם רוצים להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו עובדים במדינה, זה הזמן למלא את הפרטים בטופס המצורף, ולהתחיל את המסע שלכם להגשמת החלום.

הציצו למאחורי הקלעים של עבודה בוייטנאם

השאירו פרטים
ונחזור בהקדם

תוכן מקצועי שיסקרן אתכם

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.