5/5

עבודה בקנדה

הצטרפו לעבודה בקנדה בהרשמה מהירה וידידותית עם flyjob

מגוון משרות בקהילות היהודיות, במכירות, עגלות ועוד.

ליווי בכל הפרוצדורות מהגשת קו"ח ועד ההמראה

הדרך להרוויח כסף בזמן קצר

משרות נוחות לצעירים

עבודה בקנדה
לא מעט צעירים ישראלים, בעיקר יוצאי צבא, מבקשים להגר לחו"ל – אם זה לצרכי עבודה או לטיול ארוך. מתוך ההבנה שלא יוכלו לעשות זאת עשור מאוחר יותר, או מכורח אילוצים שונים כמו הקמת משפחה או עסק. הזמן המושלם לעבוד ולטייל בחו"ל הוא כאשר אתם צעירים וללא מחויבויות. אחד היעדים הפופולאריים והמבוקשים עבור צעירים ישראלים היא קנדה. מדובר במדינה פסטורלית, מזמינה, ליברלית ובעלת מדיניות הגירה נוחה ונעימה ומדיניות רווחה עבור זרים ומיעוטים. למעשה, קנדה פתחה את שעריה עבור מהגרי עבודה והם לא מהססים לתפוס את ההזדמנות הזו בשתי ידיים – עם מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה והזדמנויות מעולות, מדובר באפשרות קורצת ונוצצת. אך לא הכל נוצץ: תחום העבודה בחו"ל בכלל ובקנדה בפרט סובל מחוסר בהירות מוחלט ושאלות רבות בלתי פתורות. לכן, בחרנו לכתוב עבורכם מאמר מקיף ועדכני על כל מה שקשור לעבודה בקנדה.

מתעניינים בעבודה בקנדה?

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו ניצור איתכם קשר עם כל המידע על משרות הרלוונטיות עבורכם

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

מה מושך את הישראלים לעבוד דווקא בקנדה?

קנדה נחשבת ליעד פופולרי מאוד עבור צעירים ישראלים, ולא לחינם. בשנים האחרונות ישראלים רבים בחרו לעשות רילוקיישן ולעבור להתגורר ולעבוד בקנדה. הישראלים מרוכזים במספר אזורים מרכזיים במדינה ומהווים מרכז תרבותי יהודי-ישראלי תוסס. הסיבות למשיכה של הישראלים לקנדה הן מגוונות: מדובר במדינה בעלת נופים מדהימים, אוכלוסייה מקבלת ונעימה, רמת מחייה גבוהה ובירוקרטיה יחסית נמוכה ונוחה בהשוואה לשאר העולם, וכל הטוב הזה ארוז בצורת מדינה ליברלית מאוד המטפחת ומזמינה מהגי עבודה לעבוד בשטחה. מלבד היותה מדינת הגירה בעלת חוקי הגירה נוחים מאוד, קנדה ידועה כשומרת על המורשת האירופאית הקלאסית ותושביה מתנהגים בהתאם. רמת הפשיעה נמוכה יחסית והתושבים לבביים.

עבודה בקנדה – בואו נדבר על היתרונות

כאמור, לעבודה בקנדה קיימים יתרונות רבים ומגוונים הקשורים באופן ישיר למדיניות ההגירה והרווחה השוויוניות של המדינה, אך לא רק. ראשית, מדובר במדינה עצומה – השנייה בגודלה בעולם – בעלת שטחים עצומים המכוסים יערות ואינסופיים ואוצרות טבע רבים. אוכלוסיית קנדה, מנגד, מונה מעט מאוד ביחס לשטחה: כ-37 מיליון תושבים סך הכל, כמעט עשירית מאוכלוסיית ארה"ב. עם כמות כה גדולה של שטח ואוכלוסייה דלילה – אתם יכולים להבין מדוע המדינה מושכת אליה אלפי ישראלים מידי שנה: רמת החיים גבוהה, רמת הפשיעה נמוכה, אין צפיפות בכבישים ובערים וכולם נינוחים ומאושרים. יתרון נוסף הוא מעמדה של קנדה בכלכלה העולמית: קנדה נחשבת לבעלת כלכלה חזקה ויציבה, גם בהשוואה למדינות מערביות מפותחות. הנתונים האלו מעודדים מאוד את הישראלים שמעוניינים לטוס ולעבוד בשטחי קנדה: כלכלה חזקה מעידה על אפשרויות תעסוקה רבות ועל שכר גבוה ביחס לשעות העבודה. עוד יתרון לעבוד דווקא בקנדה הוא ההרגשה הביתית: בקנדה קיימות קהילות יהודיות גדולות ומשגשגות וחיים בה אלפי ישראלים ויהודים בריכוזים עירוניים ומקיימים קשרי קהילה ענפים. צעירים ישראלים שיגיעו לקנדה יאתרו אותם בקלות ומיד ירגישו בבית. והיתרון האחרון – הקלות המדהימה שבה ניתן להוציא ויזת עבודה. קנדה מטפחת מזה שנים רבות מדיניות הגירה נוחה והיא מאוכלסת במהגרי עבודה מכל רחבי העולם, וגם מישראל – אישורי עבודה מונפקים בקלות לישראלים והדבר מהווה יתרון משמעותי.

לעבודה בקנדה יש גם חסרונות…

אכן, לעבודה בקנדה יתרונות רבים אך גם היא לא חפה מחסרונות, ומתפקידנו לחשוף בניכם חסרונות אלו, כדי שאתם תוכלו לערוך השוואה ולבדוק עם עצמכם האם עבודה בקנדה מתאימה לכם. אחד החסרונות המשמעותיים בקנדה הוא מזג האוויר: אמנם בחודשי הקיץ והסתיו מדובר במזג אוויר נוח יחסית, אך חודשי החורף נחשבים למאתגרים במיוחד, במיוחדעבור ישראלים: הטמפרטורות צונחות הרבה מתחת לאפס, ולא פעם מזג האוויר יהיה סוער וילווה ברוחות ושלגים. ישראלים שהתרגלו לחיים החמימים בישראל יתקשו להסתגל לחיים בשלגים וברוחות. חיסרון נוסף – כזה שמדבר במיוחד לצעירים – הוא המרחק. הטיסות לקנדה נחשבות לארוכות ויקרות במיוחד עקב המרחק הרב, ועל כן זה אך טבעי שתדירות הביקורים הביתה תהיה יחסית נמוכה: טיסה הביתה תגרור אחריה ימי עבודה רבים, כספים וזמן רב.

עבודה חוקית בקנדה עם אישור עבודה

כדי לעבוד בקנדה באופן הנוח והיעיל ביותר, אישור עבודה הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם. ניתן באמצעות שיטות מסוימות, לעבוד בקנדה ללא אישורי עבודה ובאופן לא חוקי, אך הדבר לא מומלץ ועלול לגרור אחריו עיצומים כספיים, הסגרה, גירוש ועוד. עבודה בקנדה באמצעות אשרת עבודה בתוקף תעניק לכם ראש שקט ותרחיק מכם דאגות כמו קנסות או שלילת הויזה. כמו כן, תוכלו לעבוד במרכזי העבודה הידועים והגדולים ולהסתובב באופן חופשי בכל מקום שתרצו מבלי לחשוש להיתפס על ידי משטרת ההגירה הקנדית. לחילופין, תוכלו לבחור, כמו צעירים ישראלים אחרים, לעבוד ללא אשרת עבודה בקנדה ורק על בסיס ויזת תייר זמנית. שטחה העצום של קנדה בשילוב עם אוכלוסייתה הדלילה מקטינה את הסיכויים שלכם להיתפס: קנדה היא בעלת שטחים ריקים רבים והדבר מקשה מאוד על גורמי אכיפת החוק להגיע אל כל מקום ולעתים רבות לא קיים האינטרס הציבורי לעשות זאת, בעיקר כאשר מדובר בעיירות וכפרים קטנים ומרוחקים. יש להדגיש שעבודה בצורה הזו תשלול מכם את האפשרות לעבוד במרכזי העבודה הגדולים שמקבלים ביקורים תכופים ממשטרת ההגירה. חיסרון נוסף של עבודה ללא אשרת עבודה בתוקף הוא מספר המעסיקים המצומצם שיסכים להעסיק אתכם תוך לקיחת סיכון ביודעין.

עבודה בקנדה לישראלים – מהן העבודות הנפוצות ביותר?

שוק העבודה המוצע למהגרי עבודה בקנדה מושפע ישירות משני גורמים עיקריים: יציבות וגודל הכלכלה המקומית ואופי מדיניות ההגירה. כאמור, קנדה נחשבת למדינה מערבית מפותחת ויציבה בעלת השפעה על הכלכלה העולמית, ומצד שני מטפחת מדיניות הגירה נוחה וסובלנית כלפי מהגרי עבודה. על כן, אפשרויות התעסוקה למהגרי עבודה ישראלים הן רבות ומגוונות ועשויות להתאים לכל אחד. ערכנו עבורכם רשימה של כמה מאפשרויות התעסוקה הפופולריות במיוחד עבור צעירים ישראלים:

עגלות בקנדה

תחום העגלות הידוע והאהוב שמושך אליו ישראלים רבים לכל רחבי העולם הגיע גם לקנדה. עבודה בעגלות היא עבודה מכירתית אקטיבית כאשר העבודה שלכם תהיה לעמוד בדוכן נייד או נייח (עגלה) העומד בתוך קניון או מרכז עסקים ולמכור ללקוחות הקניון את המוצרים העומדים למכירה בעגלה. על פי רוב מוצרים אלו יהיו מוצרי קוסמטיקה מים המלח, צעצועים, סיגריות אלקטרוניות ומוצרי אומנות שונים. תחום העגלות לישראלים נפוץ ומבוקש מאוד בקנדה בעיקר בשל אופיים ומזגם הנוח והמקבל של תושבי קנדה ואחוזי הצלחה גבוהים במכירות בשיטת העגלה.

עבודה בקנדה שהיא במכירות אך לא בעגלות

טעות נפוצה שוררת בכל מה שקשור למכירות ועגלות בחו"ל. צעירים ישראלים רבים טועים לחשוב שתחום העגלות הוא כל תחום המכירות אך טעות בידם. אמנם תחום המכירות כולל בתוכו עגלות אך העגלות הן לא הכל. תחום המכירות בקנדה כולל בתוכו מכירת ציורי שמן מדלת לדלת, מכירה בחנויות יוקרה (שיטת עבודה פחות אגרסיבית ואקטיבית – אתם מוכרים מוצרים רק ללקוחות שהביעו עניין בעצם כניסתם לחנות), מכירות בנדל"ן ועוד. עבודה במכירות מתאימה לצעירים ישראלים שרוצים להרוויח שכר גבוה ופחות מתחבר לקונספט הנתפש כאגרסיבי המאפיין את תחום העגלות.

עבודה בקנדה שהיא לא מכירות

מלבד עגלות ומכירות ניתן לעבוד בקנדה בעבודות רבות ומגוונות נוספות, לכל מי שלא מתחבר לתחום המכירות. העבודות יכולות להיות מקצועיות או לא מקצועיות. תחום השיפוצים, למשל, תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות בקנדה עבור הישראלים, ומי שיש לו ידע בסיסי ורצון ללמוד ולעבוד יחסית קשה  – תחום השיפוצים עשוי להתאים לו. מלבד שיפוצים ניתן לעבוד בהובלות (תחום מבוקש המציע שכר גבוה וטיפים נדיבים, בפרט כאשר מדובר בהובלות למרחקים גדולים), מנעולנות (דורש הכשרה קודמת), טיפולים בילדים, הייטק ותחומי הסיעוד והרפואה.

תחום נוסף מבוקש במיוחד בקנדה הוא ההדרכות – קנדה, כאמור, מאכלסת קהילות יהודיות גדולות וישראלים רבים מנצלים זאת כדי לעבוד בהדרכה נוער ומחנות קיץ לקהילות היהודיות.

עבודה בקנדה – מקצועות נדרשים

מלבד העבודות המפורטות למעלה, בקנדה קיימות מקצועות נדרשים עבור אקדמאים ועצמאים כאשר רופאים ואנשי סיעוד ואחיות הם הנדרשים ביותר. קנדה מעודדת הגירה תעסוקתית רחבה לבתי החולים שלה והעובדה הזו מעודדת ישראלים רבים בעלי תארים ברפואה וסיעוד לחפש עבודה בשטחה. בתי החולים בקנדה נחשבים למתקדמים ומצוידים ונוחים במיוחד ותמיד דרושים עובדים – וכמעט בכל מיקום. מלבד רפואה, גם תחום ההייטק נחשב מבוקש עבור ישראלים. ישראל ידועה כאומת הייטק ומכשירה אלפי עובדי הייטק וחלקם בוחרים לעבוד בקנדה, ולא סתם – מהנדסי הנדסאי תוכנה יכולים למצוא עבודה בקלות בקנדה עקב הדרישה הגבוהה לעובדי הייטק.

מהם האישורים השונים הדרושים לעבודה חוקית בקנדה?

כדי לעבוד בקנדה באופן חוקי יש להצטייד מראש באישורים הדרושים לכך. כאמור קנדה מעודדת מדיניות הגירה נוחה ועל כן הבירוקרטיה הכרוכה בכך אינה מעיקה או מסורבלת – אך עדיין הכרחית. קבלת האישורים והויזות השונות מחייבים לעמוד בתנאי סף מסוימים והתהליך דורש למידה מעמיקה אך קצרה. להלן האפשרויות העומדים לפניכם:

  • ויזת תייר לקנדה:

אישור הכניסה הבסיסי ביותר שמאפשר לכם כניסה לקנדה. למעשה, עקב הסכמים ויחסי ידידות רבת שנים עם ישראל, ישראלים בעלי דרכון בתוקף לא נזקקים להוצאת ויזה עבור כניסה לקנדה לתקופת זמן של עד שישה חודשים כאשר משך הזמן נקבע על ידי ה-CBSA – גוף ממשלתי מיוחד שהוסמך לכך. כאן המקום לציין שאמנם לא נדרשת ויזה עבור השהייה בקנדה, אולם חובה להצטייד באישור כניסה אלקטרוני – ETA – לכל מי שמגיע לקנדה דרך האוויר. מדובר בטופס שאותו יש למלא ולשלוח באופן מקוון. לאחר מכן, בכניסתכם לקנדה, תידרשו לעבור דרך נציגי ביקורת הגבולות ולענות על מספר שאלות בסיסיות. בסיום התהליך תקבלו את ויזת התייר שלכם – כאמור עד שישה חודשים כמקובל – וכעת נפתחה בפניכם האפשרות לשהות בקנדה. תוכלו לעבוד בקנדה בתקופת הזמן הזו.

  • אישור עבודה בקנדה:

אישור עבודה בקנדה הוא נגזרת של ויזת עבודה קנדית. ויזת עבודה מונפקת תחת תנאים מסוימים ומשתנה בהתאם לסוג ואופי העבודה והמעסיק וכן נתונה לשינויים של גורמים נוספים. על מנת להוציא אישור עבודה בקנדה יש להמציא חברה חוקית שמוסדותיה ומשרדיה נמצאים בקנדה והם מעוניינים להעסיק אתכם (כאן המקום לציין שאותה חברה אף היא נדרשת לפרט למשרדי כוח האדם הקנדי מדוע היא מעסיקה אזרחים שאינם קנדיים ורק לאחר מכן תקבל את ההיתר להעסיק אתכם),

רק לאחר שמשרד כוח האדם הקנדי (ה-HRSDC) מעניק אישור, תוכלו להגיש בקשה מסודרת בשגרירות קנדה בישראל להוצאת ויזת עבודה. כמו כן, במקרים בהם אתם עצמאיים ומעוניינים לעבוד במקצועות נדרשים בקנדה כמו רפואה, סיעוד או הייטק, אינכם צריכים לאישור של ה-HRSDC ותוכלו לבקש בקשת הנפקת ויזת עבודה כבר לאחר ראיון פרונטלי בשגרירות ולאחר הצגת המסמכים הרלוונטיים. בשני המקרים, על מנת להוציא אישור עבודה, תצטרכו לעמוד בתנאי סף נוספים כמו הצהרה שאינכם מעוניינים להגר לקנדה לתקופת זמן ממושכת מעבר לתקופת העבודה המצוינת, להוכיח יכולת כלכלית שתספיק להחזיק אתכם לתקופת שהותכם, להוכיח עבר פלילי נקי, להוכיח בריאות תקינה ועוד כמה אישורים דומים.

  • אשרת עבודה זמנית בקנדה:

ניתן גם להגיע ולעבוד בקנדה באופן זמני לאחר סיום התהליכים המפורטים לעיל, אופציה מבוקשת מאוד עבור צעירים ישראלים שאינם מעוניינים לעבוד בקנדה לתקופות זמן ממושכות, ומבקשים לטייל ולחסוך כסף ולשוב לארץ. אשרת עבודה זמנית תינתן, כאמור, למי שמגיש לשגרירות מסמכים המעידים כי יש חברה קנדית או מעסיק קנדי שמעוניינים להעסיק אותם. אשרת עבודה זמנית נחשבת לקלה יותר להנפקה – רשויות ההגירה הקנדיים (IRCC) הנפיקו בשנים האחרונות למעלה מ-90,000 אשרות עבודה זמניות לזרים. כאן המקום לציין שאשרת עבודה זמנית או כל הויזות שפירטנו לעיל אינן מזכות את אתכם באזרחות קנדית ולשם כך יש להגיש בקשה להגירה/תושבות קבע, בהתאם לתנאים השונים של רשויות ההגירה הקנדיים.

מהם המקומות הפופולריים ביותר לעבודה בקנדה?

למעשה, כמעט כל יעד בקנדה נחשב למבוקש ונוצץ עבור הצעירים הישראלים, ועם זאת ישנם מקומות פופולאריים ביותר לעבודה בקנדה, הן בעקבות שיקולים כלכליים טהורים והן בעקבות שיקולים כמו נופים, מזג אוויר או יכולת לטייל. נכון להיום, מוקד העבודה הנפוץ והרחב ביותר עבור מהגרי עבודה בכלל וישראלים בפרט היא טורונטו – העיר הגדולה ביותר בקנדה ובירת מחוז אונטריו. מחוז אונטריו הוא מחוז מאוכלס, גדול ומתקדם מאוד, מאופיין בבנייה אורבנית ומודרנית ומשופע בקניונים גדולים ומרכזי תעסוקה מרהיבים. כמו כן, בטורונטו נמצאים רוב דרישות התעסוקה למהגרים ולישראלים.

יעד בולט נוסף הקורץ לישראלים הוא מונטריאול. מונטריאול נמצאת במחוז קוויבק, המחוז הגדול ביותר בקנדה מבחינת שטח ושני לאונטריו מבחינת אוכלוסייה. אמנם שפתה הרשמית היא צרפתית אך דוברי אנגלית יסתדרו שם היטב. מונטריאול ידועה בחיי הלילה התוססים שלה ובקהילה היהודית הגדולה שלה – אחת הקהילות היהודיות הגדולות והוותיקות בעולם מחוץ לישראל נמצאת במונטריאול, נתון חשוב מאוד ולעתים רבות מכריע בעבור ישראלים. כמו כן, במונטריאול נמצאת עיר תת קרקעית גדולה ומרשימה שתפקידה היא להגן על תושביה מפני הקור והצינה בחודשי החורף הקשים.

מוקדים נוספים המושך אליו ישראלים רבים הם הערים אוטווה ו-וונקובר. מדובר בערים תיירותיות מאוד המאופיינות בבתי מלון רבים ואיכות חיים גבוהה מהממוצע. וונקובר אף נבחרה פעמים רבות לאחת מהערים האיכותיות בעולם על ידי מגזינים יוקרתיים. וונקובר תתאים בעיקר לישראלים שרוצים לעבוד ולהרגיש שהם בחופשה: האווירה מאוד תיירותית ושמחה.

שאלות נפוצות על עבודה בקנדה

כחלק מהמטרה שלנו – להפחית ולצמצם את חוסר הבהירות והערפול השוררים מסביב לתחום העבודות בחו"ל ובקנדה, ערכנו עבורכם רשימה של שאלות נפוצות שאנו נשאלים כל הזמן על עבודות בקנדה, עם התשובות הרלוונטיות להן.

  • מהן שעות העבודה בקנדה?

שעות העבודה משתנות, באופן טבעי, בהתאם לעבודה שתבחרו בה. עם זאת, שעות העבודה בקנדה נחשבות נוחות מאוד ביחס למערב – בעגלות ובקניונים, למשל, לא תתחילו את העבודה לפני 9 בבוקר. העבודה תהיה עד שש בערב, ובימים שהקניונים סגורים (יומיים בשבוע!) תוכלו לצאת ולטייל. יש לציין ששעות העבודה בקניונים משתנים לפי גודל הקניון ומיקומו. כמו כן, תנאי ההעסקה האלו יינתנו רק למי שעובד באופן חוקי.

  • מה בנוגע למגורים בזמן שעובדים בקנדה?

באשר למגורים, ישנן מספר אפשרויות. האפשרות הנפוצה ביותר היא שהחברה שתעסיק אתכם תדאג עבורכם למגורים מסובסדים על חשבונה, ואם אתם עצמאיים תוכלו לשכור דירה כאשר המחירים משתנים לפי האזור והביקוש.

  • מהו גובה שכר הדירה הממוצע?

גובה שכר הדירה הממוצע בקנדה משתנה, כאמור, לפי האזור, הביקוש ואופי הדירה. בקנדה ישנן מספר שיטות מגורים כאשר העיקריות הן בנייני מגורים המתוחזקים על ידי חברות ניהול וכוללים חדרי כביסה וייבוש. דירות מרתף הנמצאות מתחת לבתים פרטיים ומתאימים לאדם בודד או זוג לכל היותר. ישנן עוד אופציות דיור שונות וכאן זה לא המקום להאריך. ובאשר למספרים: דירת חדר בטורונטו תעלה לכם בין 500 ל-1200 דולר קנדי לחודש ודירת שני חדרים תקפיץ את המחיר ל-900 עד 1500 דולרים קנדיים. ככל שתתקרבו יותר לאיזור המרכז המחיר אף צפוי לקפוץ.

  • מהן דרכי ההגעה לעבודה?

דרכי העבודה לעבודה יכולים להיות באמצעות רכב משותף הנעמד לצרכי העובדים בחסות החברה או המעסיק או על ידי תחבורה ציבורית. התחבורה הציבורית בקנדה נחשבת לנוחה, יעילה וידידותית למשתמש ואף לזרים ותוכלו להתמצא בה בקלות. כמו כן, על פי רוב מי שעובד בעגלות בקניונים יתגורר בסמוך אליהם. מעסיקים מסוימים יעמידו את הרכב המשותף להנאת העובדים אף בימי חופשה לצרכי טיולים או בילויים בעיר.

  • מהו השכר הממוצע לעובדים ישראלים בקנדה?

כאן ישנה חשיבות גדולה לאופי העבודה, הוותק והניסיון. עבודה במכירות ובעגלות הינה ללא תקרת שכר, כמו בשאר יעדים בעולם, ועל פי רוב תהיה מבוססת על עמלות מכירה כאשר ככל שאתם מוכרים יותר – השכר שלכם בסוף החודש יהיה גבוה יותר. חברות רבות יציעו לכם אף שכר בסיס ולעתים כיסוי לעלויות הטיסה. השכר הממוצע בעגלות בקנדה הינו בין 7 ל-11 אלף דולרים, והשכר תלוי אך ורק בכם – ככל שתעבדו קשה יותר, תרוויחו יותר. עבודות אחרות כמו שיפוצניקים, נהגי משאיות, מנעולנים, אנשי סיעוד וכדו' ייהנו גם הם משכר גבוה יחסית. שיפוצניק מתחיל וללא ניסיון ירוויח בין 30 ל-40 דולרים לשעה, בעל מקצוע כבר ירוויח 60-70 דולרים ומנהל עבודה ייהנה מ-50-80 דולרים לשעת עבודה. נהגי סמי טריילר ירוויחו בין 8,000 ל-15,000דולרים לחודש ואילו נהגי פול טריילר ירוויחו 13,000 עד 16,000 דולרים בחודש. בהייטק הסכומים דומים ומתחילים מעשרת אלפים דולרים בחודש ומטפסים למעלה בהתאם לסוג התפקיד והוותק.

  • האם כדאי להגיע עם סכום כסף התחלתי?

חד משמעית כן. סכום כסף התחלתי הוא תמיד רעיון טוב – ראשית, הוא מעניק רשת ביטחון למקרים לא צפויים או להוצאות בלתי צפויות. שנית, חלק מהדרישות של משרדי ההגירה הקנדיים הם שיהיו בבעלותכם סכומי כסף שיספיקו לכלכל את עצמכם ללא קשר לעבודה כאשר אתם שוהים בקנדה.

  • מהי העבודה הרווחית ביותר הזמינה לישראלים בקנדה?

קשה לקבוע בוודאות מהי העבודה הרווחית ביותר לעובדים הישראליים בקנדה, כיוון שהשכר משתנה ומושפע רבות בהתאם לאיזור ולוותק. אנחנו כן יכולים לומר שמנהלי מכירות בהייטק יכולים להרוויח 16,000 דולרים בחודש והשכר הזה נחשב לבין הגבוהים המוצעים לישראלים בשוק הקנדי. מעבר לכך, ישנם צעירים ישראלים שעובדים במכירות ובעגלות בקניונים שיכולים להגיע לסכומים כאלו על ידי עבודה מאומצת וסגירת מאות רבות של עסקאות בחודש.

אז איך מוצאים עבודה בקנדה?

כדי למצוא עבודה בקנדה אתם יכולים לשוטט באתרים השונים המציעים משרות, לברר אצל חברות השמה וכוח אדם או לשאול חברים ובני משפחה שאתם יודעים שעבדו בקנדה ולברר איתם על המעסיקים שלהם. כמו כן, ניתן להיכנס לקבוצות פייסבוק העוסקות בעובדים ששהו בקנדה. הדרך המומלצת ביותר היא לפנות לחברות השמה המתמחות בהשמת עובדים ישראליים בחו"ל בכלל ובקנדה בפרט – החברות הללו הן בעלות קשרים עמוקים ומרובי שנים עם מעסיקים קנדיים והן עשויות לסייע לכם במגוון נושאים כמו סיוע בהנפקת ויזת עבודה ואשרות עבודה, סיוע בהגשת המסמכים ואף בהגעה ליעד עצמו.

אז התחלתם את תהליך חיפוש עבודה בחו"ל, בחרתם בקנדה, למדתתם על האנשים, הנופים, הטמפרטורות ואפשרויות התעסוקה, קראתם חומרים על הגשת מסמכים לבקשת הוצאת ויזת עבודה ואתם חושבים שאתם מוכנים לארוז קערה למייפל ולהיפרד לשלום מאמא. אנו סומכים עליכם שאתם יודעים מה שאתם עושים – אך עם זאת, אנו ממליצים לכם לפנות אל המומחים הגדולים של העבודות בחו"ל – פלייג'וב. אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מעוניינים בייעוץ פרטני נוסף או שאתם כבר רוצים לסגור טיסה – מלאו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם. טיסה נעימה!

השאירו פרטים
ונחזור בהקדם

תוכן מקצועי שיסקרן אתכם

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.