5/5

ויזה להודו

איתנו, התהליך פשוט יותר

מילוי טופס פרטים אישיים באתר

ליווי בקביעת ריאיון בשגרירות

הכנה לקראת הריאיון בשגרירות

קבלת הויזה בקלות ובמהירות!

הודו היא בלי שום ספק אחת המדינות היפות, המעניינות והמזמינות ביותר בעולם, וזה בהחלט לא מפתיע שהיא מושכת אליה מדי שנה מאות אלפי תיירים מהעולם כולו שרבים מהם הם תיירים ישראלים. כל מי שתכנן אי פעם ביקור בהודו יודע של מנת להיכנס אל גבולותיה יש לקבל ויזה מתאימה וכיום יש מספר דרכים לעשות זאת. כדי לחסוך לכם זמן ואנרגיה מיותרת, אנו נשמח לעשות את התהליך עבורכם. אנו מציעים מחירים משתלמים ומענה טלפוני מהיר 24/7 לכל בעיה שעשויה לצוץ במהלך הדרך ומתחייבים לקבלת ויזה עד 72 שעות לכל היותר מרגע התחלת התהליך. הנה כל הפרטים החשובים שכדאי לדעת בנושא לפני הנסיעה שלכם.  

ויזה להודו בשנת 2023

בשיאו של משבר הקורונה העולמי החל מסוף שנת 2019, אסרה הודו את הכניסה אליה לאזרחים ממדינות רבות, לרבות ישראל, ולא ניתן היה להנפיק ויזה באף אחת מהדרכים המוכרות. בשיא המגיפה בהחלט לא היה מומלץ להיכנס למדינה, אך נכון לכתיבת שורות אלו הותרה הכניסה למדינה שוב, מה שהביא לפתיחה מחודשת של דרכי הוצאת הוויזה. 

ויזה להודו למטיילים

עד שנת 2019, הדרך היחידה להוצאת ויזה להודו הייתה באופן פיזי דרך השגרירות. המשמעות של הדבר הייתה תורים ארוכים, סחבת ולא מעט הוצאת אנרגיה מיותרת. בחודש אוגוסט של 2019, משרד ההגירה של הודו הוסיף אפשרויות חדשות להוצאת ויזה אלקטרונית דרך האינטרנט וכיום ניתן להוציא באופן הזה שלושה סוגים שונים ויזה:

 • ויזה להודו לחודש

ויזה התקפה ל-30 יום מרגע הנפקתה ומאפשרת שתי כניסות להודו במסגרת תקופת הזמן הזו. אין הגבלה על משך הביקור במסגרת שלושים הימים ומחירה הוא 230 שקלים. 

 • ויזה להודו לשנה

ויזה התקפה לשנה אחת מרגע הנפקתה ומאפשרת מספר בלתי מוגבל של כניסות ויציאות במסגרת השנה הזו. מחירה הוא 290 שקלים ויש לשים לב כי כל ביקור מוגבל ל-90 יום שלאחריהם יש לצאת מהמדינה ולשוב אליה במידה ורוצים להמשיך את השהייה. 

 • ויזה להודו לחמש שנים

ויזה התקפה לחמש שנים מרגע הנפקתה ומאפשרת מספר בלתי מוגבל של כניסות ויציאות במסגרת תקופת הזמן הזו. מחירה הוא 430 שקלים וגם כאן בדומה לויזה השנתית הביקור הרציף המותר בכל פעם הוא 90 יום ויש לצאת ולהיכנס שוב להמשך השהייה. 

שימו לב כי בניגוד לסוגי ויזות רבים של מדינות אחרות, כאן מדובר על ויזה שתוקפה מתחיל מרגע קבלתה ולא מרגע הכניסה למדינה, ועל כן חשוב להוציא אותה בסמוך למועד הנסיעה, בעיקר כאשר מדובר על הויזות הקצרות לחודש או לשנה.  

ויזה להודו אונליין: לא צריך לצאת מהבית

אמנם שגרירות הודו בישראל היא יותר ישראלית במהותה, אך עדיין מדובר על מוסד ממשלתי הם הרבה סחבת המאפיינת מדינות עולם שלישי והוצאת ויזה בדרך הישנה והפיזית היא ארוכה ומסורבלת, כאשר היא בכלל נעשית דרך חברות שהן זכייניות בישראל של ממשלת הודו. לעומת זאת, הפלטפורמה האינטרנטית להוצאת ויזה היא נוחה הרבה יותר ותאפשר לבצע את כל התהליך הטכני בתוך דקות ספורות ולקבל את הויזה תוך כמה ימים לכל היותר. כל שיש לעשות זה למלא את הטופס המקוון באתר, לעבור לתשלום ולשלם את הסכום בהתאם לויזה שתבחרו ולחכות מספר ימים עד שהויזה תגיע אליכם ישירות לכתובת המייל שהזנתם. השלב הבא אגב, הוא לארוז ולהתחיל לתכנן את המסלול שלכם בנופים של אחת המדינות הכי יפות בעולם. 

מטיילים מספרים

אסף שכטר: "כשחבר שלי פנה אליי באופן ספונטני והציע לי להצטרף אליו להודו בעוד שבוע, אמרתי לו שאין שום סיכוי שאני מספיק להתארגן לנסיעה בזמן ושממש אין מצב להוציא ויזה בזמן כזה קצר. מזל שפלייג'וב יודעים קצת יותר טוב ממני כי בזכותם הצטרפתי אליו לחוויה הכי מיוחדת בחיים שלי. הם הסבירו לי בדיוק מה אני צריך להביא, הראו לי איך ממלאים את הטופס ודאגו לכל שלב בשבילי. בערב שלמחרת פתחתי את המייל והויזה כבר חיכתה לי שם. איזה מזל שיש את פלייג'וב, תודה!"

גלית דהן: "אחרי הצבא החלטנו לטייל אני וארבע החברות הכי טובות של מהשירות בהודו, וידעתי שהן קצת חוששות אבל אפילו אני הופתעתי שהן נכנסות ללחץ עוד לפני שבכלל הזמנו את הטיסה. הן אמרו שהן סיכוי שהן מתעסקות עם הויזה אז החלטתי לעשות את זה בעצמי וגיליתי שגם לי אין ממש ראש לדבר הזה. לשמחתי גיליתי את אתר פלייג'וב שדרכו כל מה שהייתי צריכה פחות או יותר זה להזין שמות ומספרי דרכון ותוך יומיים וחצי כבר קיבלתי את כל הויזות למייל. טיפ של אלופים – הסכמתי לשלם בשביל כולן וזה היה שווה לי כמעט חודש שלם בהודו על חשבונן ;)".

אורי בוחבוט: "אם יש משהו שאני שונא זה טפסים באנגלית. קשה להסביר כמה פעמים ויתרתי על דברים חשובים רק בגלל שהייתי צריך לקרוא ולכתוב דברים באנגלית וכשגיליתי שזה מה שצריך לעשות כדי להוציא ויזה להודו כמעט ויתרתי גם על זה. מזל שחבר הכי טוב שלי נתן לי כאפת התעוררות והראה לי שיש דרך הרבה יותר פשוטה ומהירה לעשות את זה. דרך אתר פלייג'וב גיליתי בכלל פעם ראשונה שאני יכול לעשות ויזה לשנה וזה אפילו עזר להאריך את הטיול שלי מעבר למה שרציתי". 

עמית ליכטר: "בהודו כבר הייתי בתור מטיילת הרבה פעמים וכבר יצא לי אפילו להוציא ויזה בשיטה הישנה מול השגרירות, ובפעם הראשונה שהייתי צריכה ויזת עסקים להודו בשביל מיזם משותף שהקמתי עם חברה טובה מהולנד שעברה לגור שם, כבר התחלתי להסתבך. כשהגעתי לאתר פלייג'וב היה לי חשוב לדבר ישירות הם נציגים והם הראו לי שזה בכלל לא כזה מסובך כמו שאני חושבת. הם הסבירו לי בדיוק מה צריך לעשות ואיזה מסמכים צריך להביא והלכו איתי יד ביד עד שקיבלתי בשעה טובה את הויזה המיוחלת". 

רננה צור: "סוף סוף מסיימת את השירות. מדבר עם חברה טובה. מחליטות לטוס להודו. התלהבות, התרגשות, צרחות ובאלגן. מזמינות כרטיס ובודקות שהדרכון בתוקף. מגלות שצריך ויזה וכמעט חוטפות התקף לב. איזה מזל שהיא הרגיעה אותי ושהיא קצת פחות טכנופובית ממני. חיפוש מהיר באינטרנט בנושא של ויזה להודו הביא אותנו מהר מאד לאתר פלייג'וב. ישר הבנו שמצאנו בדיוק את מה שחיפשנו ושכאן אפשר לגמרי לסגור את הפינה. החלטנו על סוג הויזה שאנחנו צריכות, שילמנו את האגרה פלוס עמלה ממש קטנה לחבר'ה של פלייג'וב שדאגו להכל בשבילנו וחיכינו בסבלנות, ומזל שלא יותר מדי. אחרי יומיים פחות או יותר חברה שלי פותחת את המייל והנה שתי ויזות חדשות על שמנו. עכשיו נשאר רק להחליט – דרום או צפון הודו?"

סוגי ויזות להודו – כך תדעו לבחור נכון

 • ויזה אלקטרונית

הויזה האלקטרונית היא למעשה הויזה שלא מצריכה הגעה למשרדי החברות שעובדות מול שגרירות הודו. מומלץ להנפיק את הסוג הזה כאשר הנסיעה שלכם קרובה או אם אתם לא מתכננים להישאר בהודו לפרק זמן של 90 ימים והלאה (או שיש לכם את האפשרות לצאת מגבולותיה ולהיכנס בחזרה לפני פרק הזמן הזה). את הויזה הזו מקבלים ברוב המקרים בטווח של 24 עד 72 שעות מרגע הגשת הבקשה. הויזה נשלחת ישירות למייל ואין צורך להגיע למיקום פיזי על מנת לקבלה. ניתן להגיש אותה עצמאית וכמובן להיעזר בשירותים שלנו ואנו נעשה את כל התהליך בעבורכם. 

 • ויזה שמונפקת בדרכון

 ויזה שמונפקת דרך הדרכון מתאימה למי שצריך שרוצה להישאר בהודו מעל ל-90 יום ואין לו את האפשרות לצאת מגבולות המדינה ולחזור אליה כדי להאריך את תוקף הויזה ובמרבית המקרים היא מאפשרת שהייה של עד 180 ימים בגבולות המדינה. כדי להנפיק את הויזה הזו יש לגשת למשרדים של החברה שזכתה במכרז לטיפול בנושא הויזות להודו והויזה תהיה מוכנה בדרך כלל בין שבעה לעשרה ימי עסקים, כשיש לגשת למשרדים בשנית על מנת לאסוף אותה. 

כל היתרונות של ויזה אלקטרונית

 • לא צריך לצאת מהבית

זהו היתרון המשמעותי ביותר. אין צורך לפנות זמן יקר ולהגיע לחברה הזכיינית, אליה במרבית המקרים תצטרכו לקבוע תור מראש. הכל נעשה בקלות דרך המחשב שלכם וזה חוסך גם לא מעט כסף והתרוצצויות מיותרות על הדרך. 

 • תוקף של עד חמש שנים

את הויזה האלקטרונית להודו ניתן לקבל לתוקף של עד חמש שנים, בהתאם לתשלום המתאים כמובן. כלומר שאתם לא מוגבלים ויכולים להוציא ויזה לתקופות ארוכות אם אתם מתכננים שהות ארוכה יחסית או לא בטוחים מתי המועד המדויק בו תרצו לטוס. 

 • התהליך קצר ופשוט

בניגוד לדרך הרגילה והישנה להוצאת ויזה להודו שתאלץ אתכם להגיע למיקום פיזי בעת הגשת המסמכים ולצורך איסוף הויזה לאחר מכן ולהמתין כעשרה ימי עסקים עד שזה יקרה, כאן מדובר על תהליך קצר במיוחד עם מילוי טפסים ותשלום שעושים תוך דקות כאשר הויזה מגיעה למייל עד 72 שעות לכל המאוחר ברוב המכריע של המקרים. 

ויזת עסקים להודו

ויזת עסקים להודו היא ויזה שיש להנפיק כאשר מטרת הנסיעה היא עסקים מקומיים. גם את הויזה מהסוג הזה ניתן להנפיק היום בתהליך מקוון פשוט ומהיר, אך חשוב לשים לב שכאן נדרש למלא מידע נוסף כמו סגו הפעילות העסקית שיתבצע בהודו, פרטי החברה שלכם (שם, כתובת, אתר, מספר טלפון וכיוב', כרטיס עסקי וכו', וכן תדרשו במקרים מסוימים לצרף מסמכים נוספים לבקשה. 

מי צריך להזמין ויזת עסקים להודו?

ההגדרה לעסקים היא רחבה למדי ועל כן הויזה הזאת מתאימה במקרים שונים ומגוונים. בין היתר מדובר על פעילויות כמו הקמת עסק או שותפות בהודו, מסחר ורכישות, השתתפות בפגישות עסקים, גיוס כוח אדם מהודו, השתתפות בכנסים, תערוכות ותצוגות (במקרים הללו למשל יש צורך לספק מידע לגבי האירוע בו אתם עתידים לקחת חלק), מומחים שנוסעים למדינה במיוחד כדי לקחת חלק בפרויקט כזה או אחר שכבר התחיל, נסיעה להודו לצורך הדרכת טיולים מאורגנים, טיסה לצורך הרצאה או נאום וכן הלאה.  

היתרונות בהזמנת ויזה להודו דרכנו

 • שירות מהיר

דרכנו תוכלו לקבל את הויזה בזמן הקצר ביותר. אנו נבצע את כל התהליכים השונים עבורכם מתוך הניסיון הרב שלנו כך שאתם נדרשים למינימום מאמץ בעצם ואנו נדאג לזרז את הליך כך שתקבלו את הויזה בזמן הקצר ביותר. 

 • מענה 24/7

בכל שאלה או נושא שלא ברור לפני הנפקת הויזה או לכל בירור במהלך ההליך אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם בהקדם עד לשביעות רצונכם. 

 • מספר אופציות תשלום 

אנו מציעים כמה וכמה אפשרויות תשלום וחלוקה לנוחיותכם. 

סיכום

לסיכום הדברים, הוצאת ויזה להודו זה לא הליך מסובך ואיתנו הוא יהיה פשוט אפילו יותר. בשלב הראשון עליכם להחליט איזה סוג ויזה תרצו ולכמה זמן ומשם לאחר מילוי הפרטים, אנו נעבור את כל השלבים עבורכם עד לרגע קבלת הויזה במייל ואנו מציעים את התעריפים המשתלמים וההוגנים ביותר. אל תתפשרו על שירות חובבני ואל תשאירו את זה לרגע האחרון, אנחנו כאן בשבילכם.  

שאלות נפוצות

ויזה אלקטרונית (שהיא למעשה ויזה אונליין), ויזה שמונפקת דרך הדרכון וויזת עסקים להודו.

תוקפן של הוויזות האלקטרוניות הן עד 5 שנים, כשזה תלוי בתשלום שתשלמו עבור הוויזה.

ויזה עסקים תונפק עבור מי שמגיע להודו לטובת עסקים מקומיים. השאלון שתצטרכו למלא שונה, ובין היתר תצטרכו לציין את סוג הפעילות העסקית המתוכננת כמו גם פרטי החברה שלכם. לעיתים, ישנה דרישה לצירוף מסמכים רלוונטיים לבקשה – הביאו זאת בחשבון.

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו נספר לכם על תהליך הוצאת הוויזה.

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.