5/5

ויזה לויאטנם

איתנו, התהליך פשוט יותר

מילוי טופס פרטים אישיים באתר

ליווי בקביעת ריאיון בשגרירות

הכנה לקראת הריאיון בשגרירות

קבלת הויזה בקלות ובמהירות!

הרפובליקה הסוציאליסטית של ויאטנם היא מדינה בדרום מזרח אסיה שגובלת בסין, לאוס, קמבודיה ומפרץ טונקין ממזרח ומדרום. מדובר באחת המדינות היפות ביותר בדרום מזרח אסיה המלאה בנופים עוצרי נשימה, כפרים קטנים לצד ערים גדולות כמו סייגון שוקקת החיים, אלפי איים אקזוטיים קטנים, בעלי חיים וצמחים מיוחד ותרבות עשירה ומרתקת. כל הדברים האלו הפכו את היעד הזה לנחשק ואהוב במיוחד על המטייל הישראלי ומי שהתמזל מזלו לטייל טיול ארוך במזרח לרוב לא מרשה לעצמו לוותר על ביקור במדינה המיוחדת הזו. אם גם אתם מתכננים ביקור כזה בקרוב, עליכם לדעת כי הכניסה והשהיה בויאטנם מותנית בהנפקת ויזה מתאימה אשר בלעדיה לא ניתן יהיה להיכנס בשעריה. כאן תוכלו למצוא את כל המידע החשוב בנושא ותוכלו ללמוד על סוגי הויזות, אופן ההנפקה שלהן והמסמכים הנדרשים.

תהליך הוצאת ויזה לויאטנם

התהליך עצמו הוא פשוט וכולל ארבעה שלבים עיקריים: 

  • מילוי טופס פרטים אישיים: מזינים את הפרטים האישיים בצורה מסודרת בטופס הבקשה שלאחריו עוברים לשלב התשלום.
  • קבלת אישור הויזה הרשמי: אישור הויזה נשלח לאחר הנפקתו ישירות אל כתובת המייל שתבחרו. 
  • קבלת הויזה בויאטנם: מרגע שקיבלתם את המייל הויזה שלכם למעשה מאושרת. בביקורת הגבולות לויאטנם תקבלו אותה ותוכלו להיכנס למדינה. 

כל מה שצריך לדעת על ויזה לויאטנם

הויזה לויאטנם היא מסמך הכרחי שבלעדיו לא ניתן להיכנס למדינה ולשהות בה, ולמעשה אם לא תנפיקו אותה מראש כלל לא תוכלו לעלות על הטיסה. שימו לב שאם יש לכם דרכון זר נוסף לדרכון הישראלי ממדינות שונות כמו רוסיה, ספרד, איטליה ומדינות נוספות, אתם פטורים מהוצאת ויזה וחשוב לבדוק את הרשימה המלאה לפני שאתם ממהרים ומוציאים אותה. עוד נקודה שחשוב לחדד לפני שנרד לעומק הדברים, היא שלאחר ההנפקה תקבלו אישור שלמעשה יאפשר לכם להנפיק את הויזה בכניסה לויאטנם ועליכם להצטייד בחמישים דולרים נוספים במזומן אותם תשלמו לפקיד ההגירה. כעת בואו נדבר על מגוון האפשרויות להוצאת ויזת תייר שקיימות, נגע בתעריפים השונים ונדבר על היתרונות המובהקים של הנפקת ויזת תייר אונליין בניגוד להנפקה דרך שגרירות ויאטנם בישראל. 

כל ההבדלים בין הויזות השונות

ויזת תייר לויאטנם

ויזת תייר לויאטנם היא אשרה המאפשרת שהייה במדינה לצורך ביקור ופנאי והאפשרות הבסיסית היא אשרת שהייה ל30 יום מרגע הכניסה שלכם למדינה, וזאת בניגוד לויזת עסקים המאפשרת לעסוק בפעילויות עסקיות מסוגים שונים (אין פירוש הדבר עבודה בויאטנם), על שהתנאים לקבלת הויזות הללו די דומים. 

ויזה לעד שלושה חודשים

שימו לב כי ניתן להזמין מראש אשרת שהייה לתקופה של עד שלושה חודשים. 

ויזה לכניסה חד פעמית 

כמו כן, ניתן לבחור בין סוג ויזה המאפשר כניסה חד פעמית (כלומר, מרגע שיצאתם מגבולות המדינה תוקף הויזה יפוג, גם אם לפני מועד הסיום) וגם כאן ניתן לבחור בין תקופה של חודש לשלושה חודשים. 

ויזה לכניסה רב פעמית

מנגד, אפשר לבחור בויזה לתקופה של עד חודש או שלושה חודשים עם אפשרות לצאת מהמדינה ולהיכנס אליה ללא הגבלה. 

ויזה דחופה

לבסוף, תוכלו לבחור בהתאם למידת הצורך את מהירות הטיפול בבקשה ולהחליט שתרצו טיפול רגיל עם שליחת האישור עד ארבעה ימי עסקים, טיפול דחוף לאישור תוך שני ימי עסקים או טיפול בהול לאישור תוך יום עסקים אחד בלבד. 

שימו לב שככל שתבחרו בתקופת זמן ארוכה יותר לויזה, מספר יציאות וכניסות בלתי מוגבל וטיפול מהיר יותר, כך יעלה מחיר האגרה. לדוגמא – המחיר הזול ביותר הוא על ויזת תייר לחודש עם כניסה אחת בנוהל טיפול רגיל שמחירה 50 דולרים. המחיר היקר ביותר הוא על ויזת תייר עם כניסות ויציאות ללא הגבלה בנוהל בהול תוך יום עסקים בלבד במחיר של 200 דולרים. 

*שימו לב כי עליכם להצטייד בעוד 25 עד 50 דולרים נוספים במזומן לתשלום לפקיד הויאטנמי במעבר הגבול. 

יתרונות הוצאת ויזה לויאטנם באינטרנט

תהליך פשוט יותר

התהליך מהיר ויעיל הרבה יותר כאשר הוא נעשה אונליין. 

תעריפים זולים יותר

המחירים שתידרשו לשלם על סוגי הויזה השונים לויטאנם יהיו נמוכים יותר מאשר אם תנפיקו אותן בשגרירות. 

אין צורך בהגעה לשגרירות

וכמובן, אין שום צורך לצאת מהבית ולהתאמץ בשביל להוציא את הויזה. 

יתרונות הוצאת ויזה לויאטנם בשגרירות

קבלת אישור במקום

זהו למעשה היתרון היחיד ואתם מקבלים את האישור על הויזה במקום וזה עדיף עבור מי שחושש שלא יקבל את הויזה (למרות שמניסיון עבר אנו יודעים שזה בדרך כלל לא קורה. מעבר לכך אין יתרונות מובהקים להוצאת ויזה בשגרירות ואנו ממליצים בחום להנפיק אותה אונליין.  

מהן הדרישות להוצאת ויזה לויאטנם?

באופן כללי חשוב לדעת שישראלים חייבים בהוצאת ויזה לויאטנם תמיד. ישראלים בעלי דרכון של מדינות אחרות (צרפת ובריטניה למשל) יכולים להיכנס לאזורים שונים במדינה מבלי להוציא ויזה. 

מהם המסמכים הנדרשים?

כדי להוציא ויזה יש צורך בשלושה מסמכים בסיסיים. הראשון הוא דרכון עם בתוקף לחצי שנה קדימה לכל הפחות, השני הוא תמונת פספורט והמסמך השלישי הוא טופס הבקשה שיש למלא.   

לסיכום – אם הגעתם עד לכאן אתם וודאי מבינים כי הוצאת ויזה לויאטנם זה לא עניין מורכב מדי, אבל זה בהחלט כזה המצריך היכרות עם התהליך שתוכלו למצוא אצלנו. צוות flyjob נשמח לעזור גם לכם ולדאוג לכם לאשרות שהייה מתאימות לטיול הקרוב שלכם בויאטנם ואנו מציעים תעריפים נוחים, תמיכה לכל אורך התהליך ובעיקר הרבה שקט נפשי מתוך הפטור מהחלקים הטכניים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לסייע ולענות על כל שאלה נוספת.

שאלות נפוצות

כן. מדובר על מסמך הכרחי, ובלעדיו לא תוכלו להיכנס למדינה.

אם יש לכם דרכון זר, כמו דרכון רוסי או ספרדי – אתם פטורים מהוצאת וויזה. יש מספר דרכונים שפטורים מהוצאת ויזה לויאטנם, ועל כן יש לבדוק זאת מראש.

הוויזה מאפשרת לשהות בוויאטנם 30 יום. עם זאת, יש ויזות שתקפות לשלושה חודשים.

המחיר המעודכן הוא 300 שקלים.

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו נספר לכם על תהליך הוצאת הוויזה.

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.