5/5

ויזה לסרילנקה

איתנו, התהליך פשוט יותר

מילוי טופס פרטים אישיים באתר

ליווי בקביעת ריאיון בשגרירות

הכנה לקראת הריאיון בשגרירות

קבלת הויזה בקלות ובמהירות!

סרי לנקה היא מדינת אי יפייפיה ושקטה הסמוכה להודו בדרום ונחשבת בשנים האחרונות לאחד היעדים המבוקשים ביותר על ידי מטיילים ותיירים מרחבי העולם כולו. היא מציעה למבקרים בה נופים עוצרי נשימה, גלים מושלמים לגלישה, תרבות קולינרית עשירה, מפגש עם מקומיים מסבירי פנים ובעיקר הרבה רוגע ושקט. מי שירצה לבקר במדינה המופלאה צריך לדעת של מנת להיכנס אליה יש להציג אשרת כניסה ושהייה, דהיינו ויזה שניתן להנפיק בכמה דרכים. הנה כל מה שחשוב לדעת על סוגי הויזות, תנאי הקבלה ותהליך ההנפקה שלהן.  

מי צריך ויזה לסרילנקה?

השאלה הפשוטה יותר היא מי לא צריך ויזה לסרילנקה, והתשובה היא ילדים מתחת לגיל 12. מעל הגיל הזה כל המבקרים חייבים בהוצאת ויזה. 

מהם התנאים לקבלת ויזה לסרילנקה?

התנאים לקבלת ויזה לסרילנקה הם פשוטים וברורים ביותר:

דרכון בתוקף

על מנת לקבל את הוויזה עלינו להיות בעלי דרכון בתוקף של חצי שנה או יותר מרגע הכניסה שלנו לסרילנקה. אם הדרכון שלכם לא בתוקף יש לחדש אותו לפני שתוכלו להמשיך ולהנפיק ויזה לסרילנקה. 

כרטיס טיסה חזרה לארץ

מסמך נוסף שתדרשו להציג הוא כרטיס החזרה שלכם לארץ, והמטרה היא לוודא שאתם לא מתכוונים לשהות בסרילנקה מעבר לתוקף הויזה שלכם. במידה ואתם ממשיכים למדינה אחרת משם ולא חוזרים ארצה תדרשו להראות מסמכים שמוכיחים זאת, בין אם אלו כרטיסי טיסה או כרטיסים להפלגה. 

אילו סוגי ויזות יש?

בקשה לויזה באינטרנט

זוהי הבקשה הבסיסית והראשונית למי שעדיין אין בידיו ויזת כניסה למדינה. כאמור, תדרשו לספק פרטים מסוימים ולשלם אגרה ואם בקשתכם תאושר תקבלו תוך זמן קצר את מסמך הויזה ישירות לכתובת המייל שתזינו, אך נדבר על הדברים הללו בהרחבה מיד בהמשך.  

הארכת ויזת תייר

זוהי למעשה הארכה של הויזה המקורית שהנפקתם דרך האינטרנט. את הפעולה הזו ניתן לעשות במשרד ההגירה בקולומבו וחשוב לעשות זאת לפני שתוקף הויזה המקורית פג ולא לאחר מכן. את הויזה ניתן להאריך לתקופה של חודש או חודשיים, כאשר במקרים מסוימים ניתנת האפשרות להארכה של90 יום. 

איך מגישים בקשה לויזה באינטרנט?

למלא טופס באתר

באתר eta.gov.lk תמצאו את הטופס האלקטרוני שדרכו מגישים את הבקשה לוויזה. בטופס תמלאו את הפרטים הבאים: שם פרטי ושם משפחה ושמות נוספים אם יש כאלו, תאריך לידה, מין, לאום ונכון לתקופת הקורונה תידרשו לציין האם אתם מחוסנים או לא כאשר ניתן להשיב ב'כן/לא/' ללא אפשרות לציון מספר החיסונים. כמו כן תידרשו להזין את פרטי הדרכון שלכם כולל מספר ותאריך הנפקה ותפוגה ואם יש לכם ילדים מתחת לגיל 12 המתלווים אליכם יש למלא גם את הפרטים שלהם בהמשך. לאחר מכן תספקו פרטים על הנסיעה שלכם כמו מטרת הביקור ופרטי קשר שלכם במקום בו תבקרו במדינה ולאחר הצהרה קצרה נעבור לשלב הבא. 

 למלא את הפרטים האישיים שלכם

השלב הבא הוא תשלום האגרה בסך 36 דולרים שתוכלו לבצע באמצעות כרטיס אשראי ולפני כן תמלאו את הפרטים האישיים שלכם כולל את כתובת המייל אליה ישלח בשלב הראשון אישור עם מספר סידורי המעיד שהבקשה שלכם נקלטה ולשם גם תשלח הויזה לכשתאושר. 

איך מגישים בקשה להארכת ויזת תייר

זה לוקח בדרך כלל מספר ימים עד שהויזה מאושרת ונשלחת אליכם, ואם אתם לא בטוחים היכן הבקשה שלכם עומדת אתם יכולים לעקוב אחריה בכל שלב דרך הזנת המספר הסידורי שקיבלתם במייל של אישור הבקשה באותו אתר האינטרנט בו הגשתם אותה. 

הדפיסו את הויזה ואתם מוכנים לטיסה

ברגע שהויזה מאושרת ומגיעה אליכם למייל, הדפיסו אותה ושמרו אותה יחד עם כרטיסי הטיסה, הדרכון ושאר המסמכים שלכם לנסיעה. הויזה האלקטרונית ובמקרים רבים כלל לא יבקשו לראות והאישור יופיע ברגע שיבדקו את הדרכון שלכם בכניסה, אך לכל מצב ותקלה טכנית שעשויה לצוץ חשוב שתהיה לכם הוכחה זמינה שאכן קיבלתם את הויזה. באופן דומה מומלץ גם להדפיס את אישור הבקשה שלכם שנשלח לפני קבלת הויזה ולקחת אתכם לנסיעה. 

איך מגישים בקשה להארכת ויזת תייר?

מן הסתם הארכת ויזת תייר זה משהו שאפשר לעשות אך ורק כשאתם כבר בתוך גבולות סרילנקה. התהליך עצמו הוא פשוט ומהיר, אך קחו בחשבון שהוא יחייב אתכם להגיע למשרד ההגירה שבקולומבו, שם תמלאו טופס קצר ופשוט שמסביר מדוע אתם רוצים להאריך את תקופת השהייה שלכם ולכמה זמן הייתם רוצים להאריך אותה (חודש או חודשיים, לעיתים ניתן לקבל אישור לשלושה חודשים). שימו לב שאם תגיעו להאריך את הויזה לאחר שתוקפה פג, אתם עשויים להסתבך עם שלטונות ההגירה וחשוב שלא לעשות זאת. האריכו את הויזה לפחות שבוע מראש כדי להימנע מאי נעימות או שיבוש של התכניות שלכם. 

הגבלות הויזה

הויזה לסרינלקה תקפה ל-30 יום מרגע הכניסה שלכם למדינה. במסגרת הזמן הזה אתם יכולים לצאת מהמדינה ולהיכנס אליה בשנית פעמיים בסך הכל. 

טיפ נוסף

חשוב לזכור שהויזה מוגבלת ל-30 יום ויש מבקרים המעוניינים להגיע מראש לתקופה ארוכה יותר. אם אתם אכן מתכננים שהייה ארוכה יותר, חסכו לעצמכם זמן והכינו מראש את המסמכים הנדרשים לאישור ההארכה כמו מקום השהייה שלכם וכרטיס הטיסה חזרה ארצה. 

לסיכום – הויזה לסרילנקה היא מסמך הכרחי עבור מי שרוצה להיכנס ולבקר במדינה. חשוב להנפיק אותה מספיק זמן מראש ואנו בflyjob נשמח לעזור ולעשות זאת עבורכם. צרו קשר אם יש לכם שאלות נוספות לגבי התהליך ונשמח לסייע. 

שאלות נפוצות:

אפשר להוציא ויזה לסרי לנקה דרך האינטרנט. מגישים בקשה באתר, ממלאים את הפרטים ומשלמים את האגרה. כמובן שעליכם לעמוד בכל התנאים הנדרשים להנפקת הוויזה.

הוויזה היא אלקטרונית, וסביר להניח שהיא תופיע ברגע שיבדקו את הדרכון. עם זאת, חשוב להגיע מוכנים ולהדפיס את הוויזה לכל מקרה.

הוויזה לסרילנקה תקפה ל – 30 ימים, מרגע הנחיתה. אם אתם זקוקים לתוקף ארוך יותר, עליכם להאריך את הוויזה, ובמקרה כזה – חשוב להביא עמכם את כל המסמכים ולהכין את כל הפרטים הנדרשים מראש.

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו נספר לכם על תהליך הוצאת הוויזה.

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.