5/5

ויזה למרוקו

איתנו, התהליך פשוט יותר

מילוי טופס פרטים אישיים באתר

ליווי בכל תהליך הוצאת הוויזה

הגשת כל המסמכים הרלוונטיים

קבלת הויזה בקלות ובמהירות!

רכסים מושלגים המתנוססים מעל מדבריות פראיות. שווקים ססגוניים ספוגים באמנות ומלאכה מסורתית. מסגדים וארמונות מפוארים לצד מורשת יהודית עשירה. כל אלה הם רק קומץ מחוויית הנסיעה למרוקו, שזמינה לישראלים בכפוף להוצאת ויזות למרוקו. אז מה תצטרכו לעשות כדי להוציא לעצמכם ויזה בקלות תוך כמה דקות? הכל כאן: 

ויזה למרוקו און ליין: פשוט יותר ממה שחשבתם

עד לאחרונה, כל מי שחלם להגיע למרוקו התבקש להגיע לשגרירות מרוקו בישראל, להפקיד טופס בקשה, צילום דרכון, שתי תמונות פספורט, לשלם כ-80 שקלים ולהמתין 3 שבועות עד לאיסוף ידני של הויזה מהשגרירות.

החל מתאריך 16.07.22 ולאור גיבוש הסכם השלום בין ישראל ומרוקו, אושר לישראלים להגיש ולקבל ויזות למרוקו און ליין, ללא מעבר כפול בשגרירות. תהליך קבלת הויזה מתבצע בנוחות ובקלות דרך האינטרנט ובסיומו מתקבל קובץ לנייד, שאותו תציגו מתוך הפלאפון בשדה התעופה במרוקו לאחר הנחיתה.

בכך הפך משרד החוץ הישראלי את הטיול הנכסף למרוקו לחסכוני מאוד ונגיש הרבה יותר, באפס סיבוכים. יחד עם זאת, כדאי לדעת שהמערכת מנוהלת באנגלית בלבד ובתהליך יחסית ארוך. בשל העובדה שהיא עדיין חדשה, רבים נתקלים בבעיות טכניות, כולל דחייה מאחר והפרטים לא מולאו כראוי.

מעוניינים בהוצאת הויזה מבלי לבזבז זמן מיותר? השאירו לנו פרטים ואנו נטפל בתהליך עבורכם בקלות וללא שום התעסקות נוספת מצידכם.

בואו נעשה סדר – מי צריך להוציא ויזה למרוקו?

כל אזרח ישראלי, בגיר וילד, שמעוניין להגיע למרוקו, בין אם לחופשה ובין אם לעסקים ועבודה, נדרש להוציא ויזה. מכיוון שמרבית הנסיעות למרוקו הן לצרכי חופשה מקומית ומבוצעות במתווה של טיול מאורגן, מטיילים אלה רשאים להוציא ויזה אונליין מול גורם מקצועי החוסך משמעותית בזמן.

יחד עם זאת, ויזה למרוקו לבודדים (כלומר נוסעים שלא במסגרת טיול מאורגן) תינתן דרך אתר נציגות מרוקו בישראל בלבד, בכפוף להגשת בקשה מתאימה והצגת כרטיסי הטיסה לפחות כשבוע לפני מועד הנסיעה. עליכם לדעת שהשגרירות התחייבה רשמית לטפל בבקשות לויזה בתוך 3 ימי עסקים, אבל מומלץ לקחת מרווח ביטחון גדול יותר ולהימנע מתקלות ברגע האחרון.

תנאי נוסף ומחייב לקבלת הויזה, הוא הוכחת נסיעה לפרק זמן של עד 30 ימים בלבד. הויזה שתקבלו אמנם תקפה לפרק זמן של חצי שנה, אך תקופה זו מאפשרת רק כניסה ויציאה חד פעמיות ממרוקו בפרק הזמן של חצי השנה מקבלת הויזה, כך שבתום נסיעה של 30 ימים או פחות, עליכם לשוב לישראל.

אילו מסמכים צריך על מנת להנפיק את הוויזה?

 • צילום תעודת זהות
 • צילום דרכון בתוקף לחצי שנה קדימה לפחות
 • צילום כרטיסי הטיסה או אישור על הזמנת הטיסה
 • צילום של תמונת פספורט אחת בפורמט JPEG, בגודל של 5X4 – ניתן להצטלם על קיר לבן
 • תעודת מתחסן או בדיקת PCR שלילית שבוצעה במהלך 72 השעות האחרונות
 • אישור על הזמנת המלון – לפחות עבור הלילה הראשון בהגעתכם
 • כתובת וטלפון עדכניים של כל נוסע
 • בנסיעות עבודה: שם המעסיק, כתובת העובד ופרטי איש הקשר הרלוונטי במרוקו (אם יש)
 • אמצעי תשלום תקין (ויזה, מסטרקארד, אמריקן אקספרס, פייפאל או דיסקובר)

לאחר מילוי טופס הבקשה וצירוף כל המסמכים הנדרשים, הבקשה תטופל ובסיום הויזה תתקבל אליכם ישירות למייל.

כמה עולה הוצאת הוויזה?

עלות דמי הרישום והטיפול בהוצאת ויזה למרוקו עומד על כ-100$ לאדם, כאשר בחלק מהמקומות תינתן הנחה בהזמנה של 2, 5 או 10 ויזות. בטיפול מקצועי בתהליך, לעיתים ניתן לחסוך גם את החובה להציג תיעוד לסגירת המלון או הטיסה מראש. מחיר זה מכסה את דמי הטיפול, האגרות והתהליך הדיגיטלי המלא. הנפקת הוויזה תתרחש בתוך 3 ימי עסקים.

ומה לגבי מחזיקי דרכון אירופאי?

אם יש לכם דרכון אירופאי, אתם פטורים מהוצאת ויזה למרוקו! תוכלו להשתמש בדרכון הזר (למשל, דרכון פורטוגלי) על מנת להיכנס למדינה וללא צורך בתהליך מקדים. יחד עם זאת, כולנו יודעים היטב כי שינויים בלתי צפויים נוטים להתרחש גם בהתראה קצרה ולכן מומלץ לבדוק מול שגרירות מרוקו, האם נכון לתאריך נסיעתכם ניתן יהיה עדיין להסתפק בדרכון האירופאי וללא צורך בוויזה לישראלים.

מה חשוב לדעת על ויזה למרוקו?

 • זמן השהייה המותר במרוקו הוא עד 30 ימים בלבד. מכיוון שהוויזה תקפה לחצי שנה, תוכלו לצאת מהמדינה ולהיכנס אליה שוב בפרק הזמן הזה, אך לא להאריך את השהות מעבר לחודש בכל נסיעה.
 • בבקשת ויזות למרוקו עבור המשפחה או בני הזוג, תצטרכו לצרף את כל המסמכים המפורטים כאן עבור כל אחד מהנוסעים ולצרף טופס בקשה נפרד עבור כל נוסע.
 • הבקשות לוויזה מטופלות בגדול תוך 3-4 ימים, אך ההמלצה המקצועית היא לבקש את הוויזה כ-3-5 שבועות ממועד הנסיעה ולכל הפחות בשבוע שלפני הטיסה כדי להימנע מבעיות.
 • טופס הבקשה לוויזה למרוקו הוא באורך של 3 עמודים ובאנגלית. טעויות, מחסור בפרטים ומילוי לא נכון של הטופס עלולים לגרור עיכובים ואף דחייה של הבקשה.
 • תשובת האישור לוויזה מגיעה ישירות לכתובת האימייל. שימו לב שמדובר בהודעה רשמית מממשלת מרוקו ולא במייל שנשלח מגורם מתווך כלשהו.
 • כדי להימנע מלסמוך על הנייד שלכם בכניסה למדינה ולהציג דרכו את האישור שקיבלתם, מומלץ שגם תדפיסו את האישור ליתר ביטחון ותיקחו אותו איתכם.

מרוקו מחכה לכם!

כפי שקראתם, תהליך הוצאת הוויזה למרוקו לא כרוך עוד בנסיעה כפולה בפקקים עד לשגרירות ובהמתנה משמעותית, אלא בפעולות עצמיות יחסית קצרות לצורך קבלת ויזה דיגיטלית לחצי שנה. מכיוון שגם מילוי בקשת הוויזה וצירוף המסמכים עשויים להיות מסורבלים ומסובכים, מומלץ שתעניקו לעצמכם שקט נפשי מלא בקבלת האישור הנכסף ושתנהלו את הטיפול בהוצאת הוויזה דרך חברה מקצועית המתמחה בנושא.

שאלות נפוצות:

100$ לאדם, כשזה כולל את עלות דמי הרישום והטיפול. לעיתים תינתן הנחה בהוצאת מספר ויזות.

אפשר לשהות במרוקו 30 ימים בלבד. עם זאת, הוויזה תקפה לחצי שנה, ובהחלט ניתן לצאת ולהיכנס בפרק זמן זה.

לפני הכל – צילום ת.ז, צילום של דרכון בתוקף (חצי שנה לפחות) וצילום של כרטיסי הטיסה. מלבד זאת יש להביא צילומי פספורט, תעודת מתחסן או בדיקת PCR שלילית, אישור מהמלון על ביצוע ההזמנה ופרטים אישיים של כל אחד מהנוסעים.

מלאו את הפרטים בטופס באופן לא מחייב, ואנו נספר לכם על תהליך הוצאת הוויזה.

תקשורת קבועה ונוחה

חיסיון וסודיות לאורך התהליך

עבודה עם מגוון קהלי יעד

עבודה בהתאם להנחיות קורונה

נגישות

ביטוח ששומר עליך
כל הזמן

עבודה שהיא חוויה במרחק הקלקה

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם הצעות עבודה רלוונטיות והסבר על כל התהליך. זה לא מחייב, ואנחנו לא נשתמש בפרטים שלך לפרסום מוצרים נוספים.

סמליל עבודות בחול (2)

ויזה במרחק קליק

מלאו מספר פרטים בסיסיים בטופס, ואנו נשוב אליכם עם מידע על תהליך הוצאת הוויזה במדינה בה התעניינתם.